jonizator wody

Dołączam się do tego forum o zdrowiu, gdyż jak każdy, również chcę jak najdłużej to zdrowie utrzymać. Ostatnio mój kolega na piwie dał mi dość ciekawy wykład. Zaczął mi opowiadać o zakwaszeniu organizmu oraz jego przyczynach. Wiadomo, dzisiejszy niezdrowy tryb życia, dzisiejsze niezdrowe jedzenie oraz nawyki – Kto prowadzi do utraty zdrowia.

Czy opłaca się kupić jonizator wody?

jonizator wody

Mój kolega Ameryki nie odkrył, ale zaintrygował mnie tym twierdzeniem o zakwaszeniu. Ponoć przez życie w dzisiejszym społeczeństwie, czyli przez nawyki z tym związane, potrzebujemy takiego czegoś jak woda alkaliczna. Te substancje możemy uzyskać z normalnej wody, jaka leci u nas w kranach. Potrzebne są tylko jonizatory wody. I tutaj już pojawia się słowo, jakie ja często widzę w nagonka marketingowych, czyli fraza: “tylko”. Taki jonizator wody kosztuje “tylko” w cale nie tak mało (nie bierzemy pod uwagę, bynajmniej ja nie biorę, jakiegoś najtańszego produktu, co za chwilę się rozpadnie. No, ale powiedzmy, że to wszystko prawda. Tak jak wspominałem wcześniej, chciałbym być zdrowy. I jeśli warto, to we wszystkie niezbędne urządzenia jestem w stanie się zaopatrzyć. I pytanie do Państwa: Czy warto pić t alkaliczną wodę, czy ona rzeczywiście tak uzdrawia? Czy to tylko kwestia marketingu – coś na zasadzie, że jeśli nie pomoże, to zaszkodzić nie może?

Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi. Od dawna nauczyłem się, że warto pytać. Co dwie głowy w końcu to nie jedna, jak mówi przysłowie. Ale gorąco liczę, że moje słowa przeczyta więcej mądrych głów. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tematem alkalicznej wody. Zdzisław

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.