Noclegi

Sarbinowo to miejscowość nad morzem z dala od jarmarcznego zgiełku komercji. Można tu odpocząć od hałasu, wyciszyć się w przybrzeżnych lasach czy posiedzieć w spokoju na plaży, słuchając uspokajającego szumu fal. Jeśli jednak zamarzy nam się zobaczenie czegoś więcej, to wczasy w Sarbinowie dadzą nam taką możliwość.

Komfortowe noclegi w Sarbinowie

NoclegiJest to bowiem idealna baza wypadowa do zwiedzania polskiego wybrzeża.W niewielkiej odległości od Sarbinowa znajduje się cała masa atrakcji, które warto odwiedzić, a sama miejscowość umożliwia nam bardzo aktywne spędzenie wolnego czasu. Znajdują się tutaj korty tenisowe, na których można spalić wszystkie kalorie po sycącym obiedzie a także bardzo komfortowe, chwalone przez turystów sarbinowo domki. Jeśli do tej pory nie próbowaliśmy tego sportu, z pomocą przyjdą nam doskonale wyszkoleni instruktorzy i w wprowadzą nas w tajniki tej aktywności.Dla fanów bardziej ekstremalnych przeżyć przygotowane są kursy paralotniarstwa. Dzięki temu będziemy mogli na całą miejscowość spojrzeć z lotu ptaka. Nie musimy się obawiać jeśli nigdy wcześniej tego nie robiliśmy, gdyż każdy początkujący człowiek lata zawsze z instruktorem.Osoby, które boją się latać, mogą spróbować szusowania po wodzie czyli windsurfingu. Deska z żaglem doskonale sprawdza się na naszym morzu, a fale zapewnią nam dodatkowe atrakcje.Gdybyśmy jednak chcieli spędzić czas niego bardziej statycznie, możemy wybrać się na wycieczki. Przy plażach znajdują się doskonale przygotowane ścieżki, idealne na spacery lub wypady rowerowe. Jeśli interesuje nas zwiedzanie, możemy pojechać obejrzeć jezioro turkusowe w Wapnicy. Jest to niewątpliwie jedna z większych atrakcji, a widok na niespotykany w naszym kraju kolor tafli wody, na długo pozostanie nam w pamięci.

Dla dzieci również znajdziemy sporo zajęć. Możemy podjechać z nimi do Dziwnowa, gdzie znajduje się park miniatur. Zgromadzono tam miniaturowe odwzorowania najsłynniejszych budynków i miast świata. Nasze dzieciaki będą mogły poczuć się jak Guliwer w krainie liliputów, a przy okazji poznają nieco świata. Z pewnością zainteresuje je też park kolejek.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.