Całe życie pracowałem jako kierowca zawodowy. Ten zawód jest bardzo ciężki ale ma swoje zalety. Tak na prawdę miałem wiele różnych śmiesznych sytuacji. Pewnego dnia okazało się, że mam jechać do Warszawy z towarem.

Mężczyzna otwierał drzwi na terenie Warszawy 

otwieranie drzwi warszawaNasza firma pochodziła z Gdańska i tak na prawdę bałem się jechać do tak wielkiego miasta. Na dodatek wtedy pracowałem dopiero dwa tygodnie i to było dla mnie wielkie wyzwanie. Na szczęście stwierdziłem, że muszę sobie z tym jakoś poradzić. Na szczęście jakoś dojechałem. Musiałem jednak podpisać faktury z naszymi klientami i uzgodnić kilka ważnych formalności. Wtedy okazało się, że zatrzasnąłem drzwi w swoim samochodzie. W pierwszym momencie nie wiedziałem co się stało. W życiu nie spodziewałem się, że mogę do tego dopuścić. Byłem zrozpaczony. Na szczęście w firmie do której przyjechałem pracował człowiek, który prowadził otwieranie drzwi Warszawa. Stwierdził, że wykona dla mnie tą usługę całkowicie za darmo. Akurat miał przy sobie potrzebny sprzęt, a całość zajęła mu pięć minut. Tak na prawdę cieszyłem się, że miałem takie szczęście w nie szczęściu. Jednak to dało mi wiele do myślenia na przyszłość. Uznałem, że muszę o wiele bardziej uważać. Jednak postanowiłem zapisać sobie numer do tego człowieka, na wypadek podobnej sytuacji w Warszawie. To był prosty błąd, który mógł mnie wiele kosztować. Od tego człowieka dowiedziałem się, że zazwyczaj takie usługi nie należą do tanich. Na dodatek cena trochę wzrasta jeżeli taka sytuacja wydarzy się nocą.

Oczywiście to jest zrozumiałe. Byłem w szoku, że ktoś zajmuje się takimi usługami. Nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałem. Na szczęście ta sytuacja dała mi solidną nauczkę i wyciągnąłem z niej odpowiednie wnioski. Już nigdy nie przydarzyła mi się podobna historia. 

Related Posts