Dużo pracuję, więc zawsze miałam duży problem z tym by zdrowo się odżywiać. Właściwie żeby mówić o zdrowym jedzeniu trzeba też jeść regularnie, a ja często jadłam dwa posiłki dziennie. W pracy w czasie lunchu i jakąś kolację, najczęściej również z jakiejś restauracji albo zamawiałam fast-food. Nie żywiłam więc się dobrze. Trzy miesiące temu się to zmieniło i zaczęłam bardziej dbać o swoje zdrowie i dietę.

Dostarczanie jedzenia bezpośrednio do biura jest bardzo wygodne

smaczny catering do biura w WarszawieTo, że teraz lepiej się odżywam zawdzięczam w sumie koleżance z pracy. To ona zaproponowała mi wspólne zamówienie cateringu do biura, bo dzięki temu było taniej. Dołączyła do nas jeszcze jedna znajoma z innego działu. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona, a teraz nie wyobrażam sobie już chodzenia do pracy bez dwóch posiłków dostarczanych przez firmę cateringową. Bardzo cieszę się, że koleżanka z pracy mnie namówiła i zdecydowałam się na ten catering. Dzięki temu codziennie dostaję smaczny catering do biura w Warszawie i nie muszę w ogóle przejmować się tym, że przydałoby się zrobić jakieś jedzenie do pracy albo wychodzić codziennie na lunch i wydawać na niego kupę kasy. Teraz wyskakuję tylko na kawę z współpracownikami, a jedzenie mogę spożyć w pracowniczej kuchni. Jedzenie, które dostaję jest naprawdę smaczne. Ja nie wybrałam żadnej specyficznej diety ale koleżanka korzysta z cateringu wegetariańskiego i też jest bardzo zadowolona.

Jestem tak zadowolona z cateringu do pracy, że niedawno zdecydowałam się też na catering dostarczany do domu. Dzięki temu jadam zdrowe śniadania i kolacje. Usługę cateringu domowego zamówiłam w tej samej firmie, która dostarcza jedzenie do mojej firmy. Wiedziałam, że jedzenie, które przygotowują jest bardzo dobre, więc nie było sensu szukać czego innego.

Related Posts