Kupując używany samochód wiedziałem, że naprawy będą nieuniknione. Sprzedawca dokładnie mi powiedział co jest do wymiany i dokonałem świadomego wyboru. Obniżył mi jednak cenę dość znacznie i uznałem, że jest to świetna oferta sprzedażowa.

Mechanik wymienił mi część do samochodu na nową

części do samochodów japońskichPowinienem wymienić niektóre części do samochodów japońskich i planuję kupić tylko oryginalne. To bardzo dobre auto i zamienniki nie wchodzą w grę. Mam swojego sprawdzonego mechanika, który na pewno mi wszystko wymieni. Zadzwoniłem do niego i powiedziałem jakim samochodem przyjadę. Powiedziałem od razu co jest do wymiany, ażeby mógł się przygotować. Prowadzi on nie tylko warsztat, ale ma również sklep motoryzacyjny, w którym dostępne są części do samochodów japońskich. Znalazł dla mnie czas następnego dnia i mogłem do niego zaprowadzić swój samochód. Przez weekend do niego zajrzy i wymieni mi wszystkie części na nowe. U niego w sklepie są tylko oryginalne części do samochodów japońskich i wiem, że  wszystko będzie zrobione jak należy. Następnego dnia już rano ostawiłem do niego swój nowy samochód. Przyjrzał mu się uważnie i stwierdził, że dokonałem bardzo dobrego zakupu. Podobno te części, które muszę wynająć są tanie i łatwo wszystko pójdzie. Powiedział też, że po wymienianie to zrobię jeszcze tysiące kilometrów tym samochodem bez żadnych napraw. Obiecał, że na poniedziałek będzie miał już wymienione wszystkie części do samochodów japońskich i będę mógł samochód w godzinach popołudniowych odebrać. Byłem zadowolony.

Teraz jak już mam wszystko wymienione to bardzo dobrze jeździ mi się tym samochodem. Wiem, że jest bezpiecznie i nic w trasie mnie nie zaskoczy. Mechanik, do którego jeżdżę to dobry specjalista i zawsze można na niego liczyć.

Related Posts