W salonach telefonicznych można było zobaczyć wiele wzmocnionych futerałów do telefonów, czasem zdecydowanie wytrzymałych i trwałych. Większość była jednak bardzo gruba i dość niewygodna, zwłaszcza jeśli było to futerały typu armor, coraz częściej używane przez wszystkich użytkowników telefonów którzy wykorzystywali urządzenie w pracy.

Wygodny futerał na telefon od Spigena

spigen slim armorUżytkownicy ci często wybierali futerały wygodniejsze, łatwiejsze do przenoszenia jak również o wiele bardziej komfortowe podczas korzystania z telefonu w trakcie wykonywania zadań. Od niedawna jeden szczególny futerał zaczął być bardzo polecany przez wszystkich którzy mieli okazję przetestować jego wytrzymałość oraz funkcjonalność. Futerałem tym był Spigen Slim Armor, przeznaczony dla tych użytkowników telefonów którzy poszukiwali futerału zabezpieczającego telefon w bardzo dużym stopniu, aczkolwiek nie posiadającego niewygodnych wymiarów. Owy futerał wykonany był w całości z wytrzymałego stopu aluminium, bardzo dobrze znoszącego wszelkie uderzenia, i równie dobrze osłaniającego telefon przed uszkodzeniami spowodowanymi owymi uderzeniami. Futerał chronił również przed nadmiernymi wstrząsami w trakcie przenoszenia telefonu, dzięki wewnętrznej warstwie syntetycznego materiału. W przeciwieństwie do większości futerałów z serii armor, Slim Armor był cienki, nie powiększając wymiarów telefonu.

W celu zapewnienia jak największego komfortu podczas korzystania z telefony, brzegi futerału posiadały gumowe, profilowane nakładki, zapobiegające ślizganiu się telefonu w dłoni w trakcie rozmowy. Owe nakładki były również na tyle miękkie i przyjemne w dotyku, iż nawet długotrwałe rozmowy nie powodowały dyskomfortu, na który często narzekali użytkownicy futerałów o sztywnej skorupie.

 

Related Posts