dachy

Moja firma stanęła ostatnio przed sporym wyzwaniem. Do tej pory cały czas jeździliśmy jedną i tą samą ciężarówką, która świetnie sprawdzała się w roli pojazdu transportowego, który przewoził nasze dachy po całej okolicy. Fabryka była w Warce, jednakże nawet ludzie z Konstancina Jeziornej dzwonili do nas nieraz z zamówieniami.

Dachy gotowe do montażu

dachyPonieważ jakoś trzeba to było porozwozić, zakupiliśmy starą ciężarówkę z tych, które obecnie nie są już produkowane. Oczywiście nie wszystko szło jak po maśle i nieraz trzeba ją było naprawiać, niemniej dachy woziła idealnie i tak długo jak dało się nią jeździć, chcieliśmy ją utrzymać przy życiu. W pewnym momencie okazało się to już niemożliwe – trzeba było oddać ją na złom i przestać się z nią patyczkować. Problem był jednakowoż taki, że nie mogliśmy znaleźć żadnego innego samochodu tej samej marki, a potrzebowaliśmy mieć coś sprawdzonego i niezawodnego czym mogliśmy przewozić dachy. Na szczęście mój wujek zajmował się sprowadzaniem samochodów i był w stanie polecić mi dobrą ciężarówkę. Gdy wsiadłem do przygotowanego mi przez niego auta byłem pewien, że dobrze wybrał. Od razu załadowaliśmy dachy na tył i ruszyliśmy w trasę. Gdy nie mieliśmy ciężarówki odłożyliśmy w czasie nieco zamówień i teraz mieliśmy pełne ręce roboty. Dachy znów ruszyły w trasę i były montowane wszędzie w okolicy, tymczasem moja ciężarówka była wykorzystywana w stu dziesięciu procentach. Była przy tym znacznie wygodniejsza w prowadzeniu od poprzedniej, którą mieliśmy.

Nieraz trzeba ją było naprawiać, ale nigdy nie stanęła w miejscu gdy wieźliśmy jakiś dach. Dlatego wiedziałem, że dobrze zrobiliśmy, że wreszcie wymieniliśmy samochód na nowszy, oraz że zdaliśmy się na kogoś, kto znał się na rzeczy. Dzięki temu teraz mieliśmy coś, na czym mogliśmy polegać, że nie zawiedzie w trasie.

Więcej na www.dachlacz.com.pl

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.