Ze względu na różne choroby i obciążenia genetyczne mam bardzo słabe włosy. Są mocno przerzedzone, a w dodatku krótkie, kruche i łamliwe. Przez to, mimo że jestem osobą młodą, wyglądam jak starowinka. Postanowiłam, że kupię sobie specjalne kitki włosów, które będę doczepiać do swoich naturalnych. Dzięki temu będzie mi o wiele łatwiej się czesać, zarówno na co dzień jak i na ważne wydarzenia.

Zalety rosyjskich włosów

włosy rosyjskieNie każdy o tym wie, ale każda nacja i narodowość mają indywidualną strukturę włosa. Zależy to od klimatu, a przede wszystkim od genetyki. Ponieważ mam korzenie rosyjskie, doszłam do wniosku, że kupię sobie włosy rosyjskie. Byłam pewna, że w ten sposób uzyskam naturalny wygląd. Musiałam tylko dobrać odcień odpowiedni do mojego naturalnego koloru. Włosy rosyjskie mają jeszcze jeden dodatkowy atut. Są bardzo wytrzymałe i trwałe, a przy tym delikatne i miłe w dotyku. Są podatne na stylizację. Można je swobodnie myć, czesać i układać. Przy odpowiedniej pielęgnacji można je nawet przefarbować, gdy znudzi nam się ich kolor. Wybrałam się do salonu fryzjerskiego, gdzie dysponowano takimi włosami. Dobrano tam dla mnie odpowiedni odcień i ilość włosów. Zakupione przeze mnie kitki włosów rosyjskich były mocne i pochodziły od jednej osoby. Miały one pełną łuskę oraz nie miały rozdwojonych końców, co jest bardzo ważne, dla późniejszej stylizacji.

Byłam z tych włosów niezmiernie zadowolona. Dzięki doczepkom nareszcie zaczęłam wyglądać jak młoda, pełna życia kobieta. Od razu poczułam się lepiej. Włosy były bardzo delikatne i nie drażniły skóry głowy. Idealnie wkomponowały się w moje naturalne włosy. Dzięki temu, że wybrałam włosy tej nacji nie odstawały one pod względem struktury od moich włosów. Ich pielęgnacja była bardzo prosta.

Related Posts