gry alexander

Czekając na przystanku robimy różne dziwne rzeczy. Patrzymy na zegarek, grzebiemy w kieszeniach, chodzimy w te i z powrotem, co chwilę zerkamy na rozkład jazdy. Na przystanku jest nuda i interesuje nas wszystko, oprócz patrzenia się na ludzi i rozmowy z nimi.

Gry alexander są popularne

gry alexanderNajciekawiej jest na przystankach, obok których są sklepy. Wtedy, ludzie z tych nudów kupują wodę lub po batonika. Nie raz można sobie pooglądać wystawy sklepowe. Tak też jest na jednym przystanków w Bydgoszczy, gdzie niedaleko postoju dla autobusów, znajduje się sklep o nazwie “zabawki edukacyjne sklep”. Miejsce to, jest chętnie odwiedzane przez najmłodszych i rodziców. Na witrynie widnieją nie tylko puzzle trefl, ale i najmodniejsze współczesne zabawki, takie jak gry alexander. Znajdziemy tam też artykuły papiernicze, plecaki oraz biżuterię. Ludzie wolą chodzić tu, niż kupować przez internetowy sklep z zabawkami. Nie daleko znajduje się też inny budynek, w którym można kupić zabawki, to “klocki lego sklep firmowy”. Nie jest tutaj tanio, ale zawsze można wejść i oglądać. Kiedy uzbiera się odpowiednią sumę pieniędzy, warto sobie kupić coś do kolekcji. Czekając na przystanku, przychodzą nam do głowy różne pomysły. Z nudów potrafimy marzyć, potrafimy wydawać pieniądze, potrafimy beznamiętnie patrzeć się w telefon komórkowy. Jak widać, każdego coś goni, każdy gdzieś gna, bo czas to pieniądz.

Dla każdego irytująca jest strata czasu spędzona na przystanku, bo dla wielu ludzi dwadzieścia cztery godziny, to za mało. Zawsze jednak można jakoś sobie ten czas umilić, na przykład patrząc się na wystawy sklepowe.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.