Uwielbiam kawę. Zawsze mam w domu kilka jej rodzajów, aby sobie urozmaicać codzienne smakowanie się tym gorącym napojem. Nie wyobrażam sobie dnia bez kubka kawy – daje mi ona pobudzenie oraz poprawia mi nastrój. Postanowiłem ostatnio kupić sobie jakąś inną kawę, chciałem spróbować czegoś nowego. Zainteresowała mnie kawa pochodząca z Monachium.

Kawa Dallmayr o ciekawym aromacie

polecana kawa dallmayrNajbardziej lubię ziarna arabiki, ponieważ mają bogaty aromat, który przypadł mi do gustu. Wybierając kawę staram się wybierać mieszanki wysokiej jakości, aby mieć pewność, że stworzony przeze mnie napój będzie miał niepowtarzalny smak, który mnie zachwyci. Postanowiłem więc sprawdzić, czy polecana kawa dallmayr mnie również przypadnie do gustu. Jej smak od razu mi się spodobał, ponieważ nie ma w nim zbyt wiele goryczki. Nie poczułem również nadmiaru kwasowości – myślę, że właśnie jej smak jest tym, czemu kawa ta zawdzięcza swoją popularność. Na samym początku zaparzyłem ją w ekspresie i dodałem spienionego mleka. Bardzo mi ten napój smakował, jednak następnym razem postanowiłem spróbować naparu zanim czegokolwiek do niego dodam. Bardzo się zdziwiłem, jednak ta kawa doskonale mi smakuje w takiej postaci. W ten sposób mogę się delektować pełnią jej aromatu, nie przytłumioną żadnymi dodatkami. Myślę, że ta kawa na stałe zagościła na liście moich ulubionych napojów.

Próbowanie nowych kaw zawsze przynosi coś ciekawego. Tym razem udało mi się znaleźć coś, co bardzo mi się spodobało. Kawa Dallmayr doskonale mnie pobudza, dzięki czemu poranek staje się o wiele bardziej przyjemny. Cenię sobie jej niepowtarzalny smak, którym uwielbiam się delektować. Moi goście również się w niej rozsmakowali. Sporo osób pytało mnie o to, co to za kawa, ponieważ im również się bardzo spodobała.

Related Posts