Adidas to jedna z najbardziej znanych marek obuwniczych na świecie. Jej nazwa stała się wręcz synonimem butów sportowych. Przez wiele lat firma wypracowała sobie świetną renomę, wypuściła także na rynek wiele różnorodnych modeli obuwia. Na pewno wszystkie z nich są wysokiej jakości, jednak poszczególne edycje różnią się od siebie.

Buty Adidas dla kobiet i mężczyzn

adidas superstarPrzede wszystkim modele można podzielić ze względu na płeć i wiek, czyli znajdziemy w ofercie buty damskie, męskie oraz dziecięce. Wersja dla panów najczęściej jets utrzymana w ciemnej stylistyce, popularna jest czerń, granat czy szarośc. Buty dla kobiet są raczej jaśniejsze, białe, popielata, nawet różowe. Buciki dziecięce są nieco bardziej kolorowe. Nawet w obrębie jedne serii np. adidas superstar można wyróżnić kilka modeli kolorystycznych. Buty marki adidas są dopasowane także do uprawianej dyscypliny sportu. Znajdziemy tu obuwie dedykowane do piłki nożnej, koszykówki, treningów na siłowni, do biegania, a nawet dla pływaków się coś znajdzie – szybkoschnące i wygodne klapki basenowe. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie, a buty dopasowane są do charakterystycznych czynników mających wpływ na komfort noszenia. Na przykład na meczu piłki nożnej buty muszą być odporne na uderzenia (faule przeciwnika) i dobrze sprawować się na śliskiej trawiastej nawierzchni. Buty do treningów na zewnątrz muszą być nieprzemakalne i amortyzować kroki biegowe. W ofercie marki Adidas znajdują się nie tylko buty typowo sportowe, ale także sandały, klapki, buty trekingowe, jak również ubrania (spodnie, koszulki, skarpetki itp. idealne dla sportowców).

Bez wątpienia poszukując dobrych butów czy ubrań na treningi warto jest sięgnąć po ofertę marki adidas. Tam znajdziemy wysokiej jakości produkty, z których będą zadowoleni nawet najbardziej wymagający klienci.

Related Posts