Za dzieciaka to nie dbałam o zęby i każda wizyta u dentysty nie należała do przyjemnych. Z czasem jednak jak dorosłam to żałowałam, ponieważ miałam krzywe zęby a w przeszłości na ich prostowanie rodzice nie mieli szans mnie namówić.

Dzięki aparatowi na zęby mam piękny uśmiech

aparat na zęby KoszalinPrzyszedł najwyższy czas, by coś zrobić z zębami, bo ostatnio to całkowicie przestałam się uśmiechać. Podoba mi się taki jeden Maciej i nie chce, żeby pomyślał, że jestem ponurą dziewczyną. Poprosiłam o pomoc mamę, która bardzo chętnie zgodziła się ze mną udać do specjalisty. Będę miała na pewno założony aparat na zęby Koszalin bo to jest najskuteczniejsze. Byłam na to przygotowana i wiedziałam, że teraz aparaty są modne. Mogę wybrać kolorowe, które na pewno będą przykuwały uwagę. Specjalista po zbadaniu mnie uznał, że taki aparat na zęby Koszalin jest niezbędny jeżeli chcę mieć piękny uśmiech. Wiem, że trochę będę go nosiła, ale akurat to wakacji moje uzębienie się wyrówna. Pierwszego dnia w szkole zrobiłam niezłe wrażenie, bo wszystkim moim koleżankom spodobał się mój aparat na zęby Koszalin i zaczęły mnie o wszystko wypytywać. Co ciekawe, z czasem zaczęło przybywać osób z takimi aparatami. Chyba wprowadziłam nową modę do szkoły. Kiedy na korytarzu zobaczyłam Macieja to podszedł do mnie. On także miał założony aparat na zęby Koszalin i się szeroko do mnie uśmiechnął. Myślałam, że tylko ja mam problem z krzywymi zębami, ale okazał się on bardziej powszechny. Teraz noszenie aparatu to czysta przyjemność i frajda.

Kiedy już przyszedł czas na zdjęcie aparatu to od razu zauważyłam, że mam piękne i równe ząbki. Nidy wcześniej mój uśmiech tak ładnie nie wyglądał i w końcu nabrałam pewności siebie. To była moja najlepsza decyzja i mama była ze mnie dumna.

Related Posts