Depilacja jest chyba najmniej przyjemnym zabiegiem, jakiemu się poddajemy. Łatwo tu o skaleczenia i podrażnienia, skóra często jest potem zaczerwieniona i delikatna. Miałam tego dosyć. Depilacja maszynką była mało skuteczna, wosk był bolesny, podobnie jak depilator. Chciałam się pozbyć problemu na stałe.

Depilacja laserowa jest bezbolesna

depilacja laserowa pach w SzczecinieKoleżanka powiedziała mi, że poszła kiedyś na depilację laserową i bardzo to sobie chwaliła. Najpierw zainteresowała ją depilacja laserowa pach w Szczecinie, a potem poszła jeszcze zrobić sobie nogi laserem. Włoski na początku odrastają słabsze, a potem nie odrastają wcale. To mi się spodobała. Z pewnością depilacja laserowa pach w Szczecinie to coś, co mi się przyda. Również zdecydowałam się na depilację nóg, dzięki temu dostałam zniżkę w pakiecie. Nie bardzo wiedziałam czego się spodziewać, nigdy nie miałam niczego robionego laserem. Jednak miła pani kosmetolog wszystko mi wytłumaczyła, a ja się nie bałam zabiegu. Całość trochę trwała, ale byłam szczęśliwa, że włosków będzie coraz mniej. Depilacja laserowa była bezbolesna, odczuwało się jednie niewielki dyskomfort, jak przy każdym zabiegu kosmetycznym. Po pięciu zabiegach moja skóra pod pachami i na nogach była już idealnie gładka i nie było widać ani jednego włoska. Koniec z podrażnieniami i częstą depilacją. Zdecydowanie były to dobrze wydane pieniądze. Cieszę się, że koleżanka dobrze mi doradziła. Mam nadzieję, że faktycznie efekt będzie taki trwały jak zapewniają kosmetyczki.

Po skutecznej depilacji laserowej zabrałam się za czytanie o laserach w medycynie estetycznej i doszłam do wniosku, że chętnie wybiorę się także na usuwanie przebarwień na twarzy laserem, jak również ogólną poprawę wyglądu skóry i pozbycie się płytkich zmarszczek.

 

Related Posts