blaty

Pracowałem kiedyś jako sprzedawca w Warszawie. Moim zadaniem były nowoczesne blaty kuchenne. Musiałem wiedzieć i nich wszystko. Jednak pewnego dnia nie zniosłem pretensji swojego szefa i postanowiłem odejść. Miałem już trochę doświadczenia oraz naprawdę imponujące cv. Postarałem się także o dobre referencje. Postanowiłem poszukać nowej pracy.

Wkrótce zacząłem lepiej sprzedawać blaty corian

blatyNa początku nic nie mogłem znaleźć. Wkrótce okazało się, że pewna firma poszukuje sprzedawcy. Rozprowadzała ona blaty łazienkowe. Postanowiłem wysłać swoją aplikację. Rekrutacja była bardzo długa. Przeszedłem szereg rozmów. Na szczęście udało mi się dostać wymarzony etat. Na początku nie było łatwo. Nie mogłem znaleźć wspólnego języka ze starymi pracownikami. Na szczęście wkrótce pojawiły się całkiem nowe osoby. Było mi to na rękę. Wkrótce zacząłem coraz lepiej sprzedawać blaty corian. Mój szef bardzo mnie chwalił. W nagrodę wysłał mnie w delegację. Oczywiście moja ukochana nie chciała mnie puścić. Kariera była dla mnie zawsze na pierwszym miejscu. Po dotarciu na miejsce zakwaterowałem się w hotelu. Następnego dnia miałem rozmowy z klientami. Chcieli kupić bardzo dobre blaty. Tam poznałem kolejną miłość swojego życia Zofię. Od razu znaleźliśmy wspólny temat. Tak rozpoczął się mój romans, a wraz z nim całkiem nowe wyjazdy służbowe. Po pewnym czasie zauważyłem, że dla niej najważniejsze są pieniądze. Moja żona nie chciała mi tego wybaczyć. Miała sporo racji. Jednak bardzo mi zależało i miałem duży dar przekonywania. Takim oto sposobem udało mi się dopiąć swojego celu. Bardzo zmieniła mnie ta cała sytuacja. Zrozumiałem jak bardzo ważna jest dla mnie moja rodzina. Nie chciałem jej stracić. Zacząłem być przykładnym mężem.

Często przynosiłem jej kwiaty. W przyszłości chcemy mieć dzieci. W tym celu będziemy musieli kupić lepsze mieszkanie. Może nawet dostaniemy kredyt i postawimy jakiś domek jednorodzinny. Musimy zaryzykować. Moje stanowisko jest bardzo stabilne. Może wkrótce dostanę upragniony awans.

Więcej o blatach kuchennych można znaleźć na http://www.axstone.pl

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.