parapety

W niedalekiej przeszłości przeprowadziliśmy z żoną, remont w naszym mieszkaniu. Osobiście uważam, że nie ma nic gorszego niż remont w prawie wykończonym mieszkaniu, gdzie na co dzień trzeba mieszkać. Wszędzie unoszący się i osiadający kurz, którego nigdy nie można się pozbyć oraz konieczność siedzenia gdzie popadnie, w momencie gdy kanapy zostały wyniesione do kuchni na okres paru dni.

Białostockie parapety wymagały wymiany

parapetyJeżeli chodzi o remont, to nasza podłoga oraz ściany wymagały wymiany i poprawek. Zdecydowaliśmy się na wymianę starych paneli, które były już wytarte, a w pewnych miejscach, wyjątkowo głośno skrzeczały po nadepnięciu. Ściany jak to ściany, co jakiś czas należy je przemalować, a tym razem dodatkowo zdecydowaliśmy się na zmianę koloru. Osadzone pod oknem parapety białystok również nadawały się do wymiany, ponieważ stare były już mocno poniszczone. Największą rewelacją i niestety wadą było to, że remont przeprowadzałem sam, w wolnym czasie. Dlatego też po pierwsze, trwało to około miesiąca, a po drugie nie miałem na kogo zwalić winy, w momencie drobnych niepowodzeń. Najbardziej dumny jestem z tego, że panele podłogowe ułożyłem sam, mimo że nigdy wcześniej tego nie robiłem. Pomocy kolegi potrzebowałem jedynie przy przesunięciu masywnej szafy, pod którym również panele musiały być wymienione.

Jako że Białystok posiada wiele dyskontów, w których dostać można panele, nie było problemem dobranie odpowiedniej grubości, aby nie dodać sobie dodatkowej pracy w postaci poziomowania podłogi. Tak jak wspomniałem wcześniej , jesteśmy już po remoncie, a jaw perspektywie czasu, mogę być z siebie jedynie dumny, że dokonałem tego własnymi rękami. 

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.