Nigdy nie rodziłam dziecka, nie byłam jeszcze w zaawansowanym wieku, jednak jakiś czas temu zauważyłam, że nie wyglądam już tak dobrze jak kiedyś. Miałam na myśli moje ciało. Przestało być już takie jędrne, pojawiły mi się okropne boczki. Nie mogłam tego zaakceptować, bo z czasem byłoby na pewno jeszcze gorzej.

Ujędrnianie ciała zabiegami

zabiegi ujędrniające KrakówTrzeba było szybko podjąć jakieś kroki i zapisać się na zabiegi ujędrniające Kraków w jakimś dobrym salonie, który zna się na rzeczy. Potrzebowałam kompleksowego działania. Na początku miałam zabiegi na takim ujędrniającym urządzeniu, które emituje fale i rozbija tkankę tłuszczową. Nie musiałam nic robić, tylko stać. Pierwszy raz takie coś widziałam na oczy. Później umówiłyśmy się z kosmetyczką na liposukcję, ponieważ sprawdzono, że utrata jędrności skóry jest spowodowana właśnie gromadzeniem się tłuszczu. Trochę się bałam, że może któryś zabieg nie będzie przyjemny, czy bolesny. Wszyscy zawsze tak straszyli przed liposukcją i myślałam, że ja nigdy nie będę musiała się takim zabiegom poddawać. Jednak ludzie którzy tak głośno wyrażali swój sprzeciw, musieli mieć na myśli liposukcję operacyjną. Ta której ja się poddałam była bardzo przyjemna i bezbolesna. Urządzenie dosłownie rozbijało mój tłuszcz i sprawiało, że skóra zaczęła się unosić i przestała obwisać. Ciekawe, czy można sobie zrobić liposukcję twarzy, bo słyszałam, że o starości nie decydują zmarszczki, tylko obniżanie się owalu.

Moje zabiegi w salonie kosmetycznym były dla mnie czystą przyjemnością. Miło było, gdy ktoś się mną zajmował, a ja nie musiałam nic robić. Oczywiście podtrzymam ten efekt bieganiem i ćwiczeniami na siłowni, bo już się zapisałam. Cieszę się, że udało mi się pozbyć boczków i brzucha, który strasznie zaczynał zwisać.

Related Posts