Jestem przedsiębiorcą już od dwunastu lat. Działałem w różnych branżach i ostatnio zabrałem się za branżę zoologiczną. Uznałem, że świetnie się sprawdzam w tej dziedzinie i to po prostu wykorzystałem. Produkuję drapaki dla kota różnego typu. Każdy taki drapak dla kota wykonuję zupełnie sam i wkładam w to mnóstwo serca.

Drapaki dla kota i mój biznes

drapaki dla kotaPoczątkowo prowadziłem tylko sprzedaż internetową, gdzie oferowałem swoje drapaki dla kotów, ale teraz również odwiedzam sklepy zoologiczne i tam prezentuję swoje produkty. Jestem w stanie wykonać każdy drapak dla kota na życzenie klienta. Nawet sam zaprojektowałem piętrowy drapak dla kota, który nawet całkiem nieźle się sprzedaje do tej pory. Na taki pomysł sprzedaży wpadłem, kiedy poszedłem raz do sklepu zoologicznego i zauważyłem, że mają tam małe drapaki dla kota, które były prostej konstrukcji. Uznałem, że to świetny pomysł, ażeby wprowadzić zmiany. Tak sobie już działam w tej branży kilka miesięcy a moje drapaki dla kotów są regularnie zamawiane. Całe dnie poświęcam na pracę, ponieważ wszystko wykonuję samodzielnie od podstaw. Czasami pomaga mi mój starszy syn, który robi niektóre drapaki dla kota, które są o prostej konstrukcji. Wiem, że z czasem będę musiał zastanowić się nad zatrudnieniem kogoś do pracy, bo chciałbym jednak mieć więcej czasu dla rodziny. Kiedy pojawiła się u nas nowa sieć sklepów zoologicznych i kupili ode mnie drapaki dla kotów to wiedziałem, że to jest ten moment, w którym muszę podjąć decyzję o zatrudnieniu pracownika.

Zamówienie na drapaki dla kota jest ogromne i jak chcę wywiązać się z takiego zamówienia to pomoc jest mi niezbędna. Poszukam wśród znajomych, może akurat ktoś poszukuje jakiegoś dodatkowego zajęcia i przyjmie moją propozycję pracy. Na pewno kogoś szybko znajdę.

Czytaj więcej na: https://cotec.pl

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.