Wielokrotnie w życiu zdarza się tak, że chcemy się za coś wziąć, mamy coś w planach, ale gdy myślimy o całym przedsięwzięciu odechciewa nam się, przesuwamy to w czasie, aż w końcu rezygnujemy. Często takie sytuacje zdarzają się, gdy chcemy w domu zmienić jakąś rzecz, coś pojedynczego naprawić, może pomalować.

Na czym można stosować emalię w aerozolu?

spray emaliaPrzyzwyczailiśmy się, że żeby pomalować kaloryfer, to potrzeba tylu zabiegów, iż wypadałoby od razu wyremontować cały pokój. Emalia często źle się kojarzyła, a zapominając o tym, że produkty na rynku staja się coraz nowocześniejsze i wygodne. Emalie dostępne są w sprayu, który jest o wiele wygodniejszy, niż zwykła farba w puszce. Nie trzeba bawić się w pędzle, wałki, nie ma zacieków i malowanie przebiega sprawniej. Trzeba o tym pamiętać. Obecnie spray emalia nie jest wcale drogi i nie jest rzadkością, jak kiedyś. Stosuje się je do malowania drewna, betonu, gipsu szkła czy metalu. Kiedyś emalie kojarzyło się głównie z malowaniem kaloryferów, drzwi i futryn. Dziś schną tak szybko, są w użyciu tak wygodne, że stosuje się je prawie wszędzie. W bogatej gamie kolorów, w połysku i macie. Emalie są odporne na promienie UV i warunki atmosferyczne. Świetnie pokrywają powierzchnię, a sposób nakładania jest bardzo komfortowy. Przyzwyczailiśmy się do wielu rzeczy w sprayu i stało się normalnie korzystanie z tej formy. Czy chcemy zamalować odprysk na wannie, czy zrobić artystyczną kompozycję z kamieni – dzięki emalii jest to możliwe.

I przede wszystkim trwałe. W dzisiejszych czasach, jest o wiele łatwiej o wszystko. Również o to, by pomalować futrynę, bez remontowania całego mieszkania. Można także zatuszować odprysk zamiast wymieniać od razu całą ceramikę. Możliwości są, tylko trzeba sobie z nich zdawać sprawę. Malowanie nigdy nie było tak proste, jak obecnie.

Related Posts