woda do firm

Tego dnia obudziłam się z temperaturą. Śniły mi się wielkie koszmary. Całą noc atakowały mnie ogromne dystrybutory wody. Miały w sobie krew i pojawiały się w każdym pomieszczeniu. To było okropne przeżycie. Nie mogłam się od nich uwolnić.

Woda do firm jest magiczna

woda do firmNawet woda dla firm, która była na ulicach po jakimś czasie zamieniała się w krew. Nagle spotkałam lisa, który zaczął ze mną rozmawiać. Zaprzyjaźniliśmy się. Opowiedział mi, że to wcale nie jest to co myślę. Po chwili znalazłem się na hucznym weselu. Tam woda dla pracowników, którą widziałam wcześniej w postaci krwi była winem. Wszyscy się bawili. Na środku sali znajdowała się scena. Tam grały wszystkie znane mi gwiazdy. To było naprawdę dziwne uczucie. Zostałam poproszona do tańca przez gości. Wspólnie zaczęliśmy śpiewać. To było coś nie zwykłego. Bardzo dobrze się bawiła, chociaż nie przepadam za takimi zabawami. Nagle wszystko ucichło i wszyscy wyszli. Dowiedziałam się, że należy jak najszybciej opuścić miasto. Woda do biura zaczęła żyć własnym życiem i przekształciła się w ogromną falę. Za trzy godziny miało dojść do wielkiej katastrofy. Nie mogłam do tego dopuścić. Odnalazłam w sobie super moce i nauczyłam się nimi władać. Wtedy poleciałam na ratunek. Walczyłam z siłami przyrody. Dowiedziałam się, że cała woda do firm, studnie oraz źródła zostały zaczarowane…Wtedy się obudziłam. Nie mogłam uwierzyć, że mogło mi się przyśnić coś tak dziwnego. To było naprawdę nie zwykłe. Jak takie rzeczy mogą wydawać się normalne. Postanowiłam podzielić się swoim opowiadaniem z młodszym rodzeństwem. Zostałam wyśmiana. Myślę, że każdemu przytrafia się irracjonalny sen, który pamięta się przez bardzo długo czas.

Ja taki miałam właśnie tamtej nocy. Nigdy tego nie zapomnę. Wszystko było takie oczywiste i niezwykłe. Zaczęłam czytać i wkrótce chcę wywołać świadomy sen.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.