torby reklamowe

Jakiś czas temu popularny program telewizyjny wiodącej polskiej stacji we współpracy ze znanym czasopismem dla kobiet stworzył (poprzez internetową oraz wydrukowaną standardowo w gazecie ankietę) stworzył listę przedmiotów, które towarzyszą nam każdego dnia, ale często nie zdajemy sobie z nich sprawy.

Torby reklamowe w supermarketach

torby reklamoweNie wyobrażamy sobie bez nich życia, ale często zapominamy w wirze codziennych obowiązków i spraw o ich istnieniu. Na jednym z czołowych miejsc (nieco dalej niż pierwsza rankingowa trójka) znajdowała się folia, taka z której od dawien dawna produkuje się chociażby reklamówki foliowe czy małe woreczki śniadaniowe (podobne do papierowych torebek śniadaniowych). Oprócz takich jednorazówek, zwanych czasem przez niektórych „zrywkami” – najprawdopodobniej od faktu, że reklamówki te zrywa się od siebie kiedy są one fabrycznie złączone występują także innego rodzaju torby wykonane z folii, na przykład kolorowe torby reklamowe-łódź z nadrukiem, które dostępne są w wielu popularnych w Polsce supermarketach (mają za zadanie promować daną markę) czy w sklepach odzieżowych (również funkcja swoistej, utajonej reklamy owej firmy czy spółki). Również worki na śmieci producent wytwarza z folii o różnej gramaturze, a co za tym idzie o różnej grubości i właściwościach.

Folia bywa również używana w celach spożywczych, a także technicznych – na przykład jako jeden z wielu rodzajów izolacji przy dachach lub jako osłona przed pobrudzeniem pomieszczenia farbą przy remoncie. Nic dziwnego, że folia znajduje się tak wysoko w przeprowadzonym rankingu.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.