Do rekreacyjnego grania nigdy nie potrzeba mi było fotela, gdyż zwykły fotel biurowy nadawał się do tego równie dobrze. Jednak z czasem rozgrywki coraz bardziej przeciągały się do późnych godzin nocnych, a stary fotel stawał się bardzo niewygodny, i niesamowicie męczył. Wtedy też zacząłem myśleć nad zaopatrzeniem się w porządny fotel gamingowy.

Budżetowe fotele dla graczy

fotele gamingowe nordholdFotele gamingowe należały jednak do dość drogich akcesoriów, i większość z nich była zdecydowanie poza moim progiem cenowym. Postanowiłem jednak podpytać kolegów o używane przez nich fotele, gdyż wielu z nich również używało tańszego sprzętu, z braku środków. Jeden z nich polecił mi fotele gamingowe Nordhold, gdyż od dłuższego czasu używał jednego z takich foteli, i miał dość pozytywne opinie o swoim modelu. Fotele te były w ofercie sieci komputerowej, której sklep znajdował się niedaleko, więc mogłem spokojnie po pracy zobaczyć owe fotele na żywo i przetestować ich funkcjonalność. Mimo iż były to fotele z niższego przedziału cenowego i nie posiadały dużej ilości udogodnień, jakie były często widywane w zaawansowanych modelach od znanych i renomowanych producentów, to jednak przede wszystkim były niesamowicie wygodne, znacznie przewyższając na tym polu fotele biurowe. Anatomiczna wyściółka i przyjemny w dotyku materiał zapewniały komfort nawet podczas długich posiedzeń nad ulubionymi tytułami.

Jednocześnie były bardzo wytrzymałe i odporne zarówno na uszkodzenia, jak i efekty zużycia. Przede wszystkim, jednak, były one tanie jak na swoją jakość, i niemal każdy początkujący gamer mógł bez większego uszczerbku na budżecie w taki fotel się zaopatrzyć. Niektórzy preferowali je nawet od nowoczesnych modeli, które jednak nie posiadały tej samej wytrzymałości.

Related Posts