Jest taki jeden dzień w życiu każdej pary, który na zawsze pozostanie w ich pamięci. Jest to dzień ślubu, kiedy para składa sobie przysięgę miłości i wierności. Do tego dnia przygotowują się nawet przez kilkanaście miesięcy, aby wszystko było idealne. Po uroczystości w kościele bądź w urzędzie stanu cywilnego para młoda wraz z gośćmi udaje się na przyjęcie weselne. Podczas tego dnia towarzyszy nam wiele emocji, w związku z czym niektóre momenty mogą uciec naszej uwadze. Czy są więc jakieś sposoby, aby zapisać wspomnienia z tego niepowtarzalnego dnia w naszej pamięci?

Fotobudka – zapis wspomnień

fotobudka na wesele warszawaDo niedawna najlepszym sposobem na rejestrację przeżyć z wesela było robienie zdjęć. Oprócz zawodowego fotografa, który jest wynajęty przez młodą parę , bardzo często goście przychodzili z własnym aparatem. Dzięki erze smartfonów, osobne aparaty fotograficzne nie są potrzebne, ponieważ każdy może zrobić zdjęcie za pomocą swojego telefonu komórkowego. Kolejną metodą zapisu wesela jest zawodowy kamerzysta, którego zadaniem jest uwiecznienie najważniejszych momentów zarówno z uroczystości zaślubin, jak i z przyjęcia weselnego. Jednak obecnie pojawiły się nowe możliwości aby zachować wspomnienia. Jednym z nich jest wpisywanie się gości do specjalnej księgi pamiątkowej. Obecnie natomiast bardzo popularna jest fotobudka, którą państwo młodzi wynajmują na określony czas. Fotobudka na wesele warszawa, to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wspomnienia i chcących uwiecznić zabawę swoich gości. Fotobudkę można wypożyczyć na określony przez nas czas oraz mamy zapewnioną gwarancję serwisu takiej budki, jeśli dozna ona jakiegoś uszkodzenia w trakcie zabawy weselnej. Jednak najważniejszą zaletą fotobudki jest to, że wykonuje dwie kopie zdjęć: jedną dla gości, którzy chcieli uwiecznić swoją zabawę, a drugą dla pary młodej. Dzięki temu mamy dodatkową atrakcję dla gości oraz pakiet dodatkowych wspomnień dla młodej pary. Fotobudki są coraz częstszym rekwizytem obecnym na weselu, tak więc coraz więcej firm specjalizuje się w ich wynajmie. Mamy do wyboru budki w różnych rozmiarach oraz według naszych upodobań możemy zdecydować się na określony czas, przez który chcemy aby budka była do naszej dyspozycji.

Czas czarno-białych zdjęć i kina niemego mamy już za sobą. Wszystko idzie do przodu, aby współczesne społeczeństwo miało coraz większy wachlarz możliwości w każdej interesującej nas dziedzinie. Fotobudki możemy nazwać jedną z nowinek technologicznych, która pomoże nam w pewnym sensie „zamrozić” czas i wspomnienia, aby po kilku latach wrócić do tego wyjątkowego dnia i na nowo cieszyć się tym wyjątkowym dniem i emocjami, które nam wtedy towarzyszyły.

Related Posts