Małe dzieci powinny dostawać prezenty, które będą cieszyły je nie przez tydzień lub dwa, ale dłuższy czas. A co lubi mieć każde dziecko? Oczywiście własny pojazd, a im bardziej się on wyróżnia, tym większa będzie radość naszej pociechy.

Motor zasilany akumulatorem dla 4-latków

motor na akumulator dla 4 latkaDzieci, które mają cztery lata są już w miarę samodzielne i duża część z nich przemieszcza się już na rowerkach biegowych, zwykłych lub też z doczepianymi kołami. Jednak chyba każde dziecko marzy, by móc poprowadzić prawdziwe auto lub motocykl. Dla 4-latka jest to naprawdę duża sprawa, toteż warto rozważyć kupno pojazdu zasilanego akumulatorem i sprawić tym samym ogromną frajdę. Chłopcy często stawiają na motocykle, które wydają się im chyba lepszymi wersjami rowerów. Motor na akumulator dla 4 latka jest całkowicie bezpieczny, albowiem rozwija prędkość trzech-czterech kilometrów na godzinę. To oczywiście wyklucza mocne zderzenia z przeszkodami, czy też oddalanie się od opiekuna. Posiadanie takiego pojazdu daje dziecku ważne zdolności, albowiem przygotowuje go do prowadzenia coraz większych pojazdów. Kontrola nad motocyklem, jak też jego obsługa jest banalnie prosta i każdy 4-latek w mig ogarnie potrzebne umiejętności. Niektóre wersje motocykli mają wbudowane wejścia USB, dzięki czemu maluch będzie mógł słuchać podczas przejażdżki swojej ulubionej muzyki lub bajki. Akumulatorowe motocykle, przy w pełni naładowanej baterii, pozwalają na około dwie-trzy godziny jazdy – kwestia jest zależna od wagi dziecka.

Motocykle na akumulator mają różny design, począwszy od kolorystyki, a na dodatkowych elementach skończywszy. Mogą mieć formę pojazdu policyjnego, ścigacza, a także motocykla w typie Harleya Davidsona. Koszt tych elektrycznych pojazdów waha się od 150 do 350 złotych.

 

Related Posts