Kiedy dostałam swoją pierwszą pracę to postanowiłam, że zaoszczędzę na dojazdach. Samochód nie wchodził w grę, bo było to stosunkowo blisko a kupowanie biletu na tramwaj nie opłacało się. Postanowiłam więc, że zainwestuję w jakiś fajny rower.

Sklep ma w ofercie mnóstwo rowerów miejskich

sklep oferujący rowery miejskieOd mojego domu do pracy jest fajna ścieżka rowerowa i będę mogła bezpiecznie dostać się do pracy. Poszłam więc do sklepu, który mieści się na jednym z naszych Bydgoskich osiedli. Jest to sklep oferujący rowery miejskie, który funkcjonuje już od wielu długich lat. Można tam kupić różne rowery i ceny podobno też są bardzo korzystne. Wiedziałam dokładnie jaki rower chciałabym mieć oraz w jakim kolorze. Z takimi informacjami pewnym krokiem udałam się na zakupy. Pieniądze na rower dali mi rodzice. Przyznali mi rację, że dzięki temu sporo zaoszczędzę i ten zakup szybko się zwróci. Kiedy odwiedziłam sklep oferujący rowery miejskie to już wiedziałam, że na pewno kupię tam rower. Był tak ogromny wybór, że w sumie to każdy jeden rower mi się podobał. Był tam taki jeden w kolorze piaskowym, który miał brązowe błotniki i bardzo ładny koszyk. Wiedziałam już, że to będzie mój rower. Co więcej miał nawet trzy biegi, dzięki czemu będzie mi łatwo podjechać pod górkę a w drodze do pracy jest jedna taka duża. Sprzedawca zaprezentował mi ten model i nawet mogłam przejechać się po placu. Dostosowali do mojego wzrostu kierownicę oraz siodełko i już wiedziałam, że wrócę na nim do domu. Udało mi się nawet gratis dostać zabezpieczenie.

Do pracy rowerem jeżdżę nawet zimą. Kupiłam odpowiednią odzież i zima mi nie straszna. W pracy to nawet mam miejsce, gdzie mogę trzymać swój rower. Wielu pracowników korzysta właśnie z takiego środka transportu. Jestem zadowolona.

Related Posts