Niemal wszystkie pojazdy są już zasilane energią elektryczną. Nie ominęło to rowerów. Ktoś zapyta – ale po co rower na baterie? Z prozaicznych przyczyn – by poruszać się szybciej i sprawniej, zwłaszcza kiedy jeździmy w trudnych trasach. 

Elektryczny rower Hardseven

haibike hardsevenWiele rowerów elektrycznych jest bardzo zaawansowanych technologicznie i nie inaczej jest w przypadku Hardseven. To elektryczny rower górski, który nie uznaje kompromisów. Jest zaprojektowany dla mężczyzn, o czym decyduje dłuższa rama pionowa oraz większy wybór w kwestii rozmiaru kół. To z kolei sprawia, iż o wiele łatwiej jest przyjąć optymalną pozycję podczas jazdy, czyli bardziej wyprostowaną, przeciwdziałająca garbieniu się. Taka pozycja prowadzi też do dużo lepszej kontroli roweru, zwłaszcza w trudnym terenie. Jednak o jakości Haibike Hardseven świadczy przede wszystkim doskonały silnik i bardzo wytrzymała bateria. Silnik centralny jest najlepszą opcją, bowiem zapewnia najlepszy moment obrotowy, dzięki czemu pokonamy nawet najbardziej strome wzniesienia. Natomiast bateria pozwala na przejechanie nawet osiemdziesięciu kilometrów bez konieczności ładowania, czyli mniej więcej taką odległość, jaka dzieli Kraków od Zakopanego. Większość rowerów elektryczny, nie posiada tak dobrych parametrów technicznych, jak Haibike, toteż śmiało możemy stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych rowerów elektrycznych, jakie są dostępne na rynku. Jeżeli chodzi o cenę, to czeka nas spory wydatek, bowiem Hardseven to koszt około dziesięciu tysięcy złotych.

Wiele osób postawiło na ten rower elektryczny, ponieważ posiada nie tylko doskonałe parametry techniczne, ale jest też doskonale zaprojektowany. Sportowy design podkreśla agresywny styl tego roweru, co przypadnie do gustu zdecydowanej większości mężczyzn.

 

Related Posts