Indyjskie silniki zostały dostosowane do 4 zaworów na cylinder z brazylijskiej konstrukcji z 2 zaworami na cylinder. Układ wtrysku paliwa i turbosprężarka zostały ponownie dostrojone, aby zapewnić najlepszą w swojej klasie oszczędność paliwa. Jest to oparte na spostrzeżeniach pochodzących z cykli pracy ciężarówek w Indiach, gdzie ciężarówki pracują z mniejszą prędkością.

Przedłużanie sprawności pompy John Deere

serwis pompy John DeerePompa wodna i systemy chłodzenia są dopasowane do trudnych warunków klimatycznych w Indiach. Prawidłowy zakres temperatur pracy układu hydraulicznego, odpowiedni nawet dla ciągnika czy ładowarki, to 50-60 ° C. Układ w pompie hydraulicznej powinien być tak zamontowany, aby odprowadzać nadmiar ciepła podczas pracy. Jeśli temperatura jest wyższa i utrzymuje się tak długo, to znak, że coś się dzieje z pompą. Najczęściej naprawianymi pompami hydraulicznymi są pompy John Deere. Wynika to z faktu, że urządzenia bardzo często, oprócz swojej pierwotnej funkcji, muszą wykonywać dodatkowe zajęcia wieloprzystankowego nośnika sprzętu. Ułatwia to serwis pompy John Deere. Jak wszyscy wiedzą, na tej maszynie można zamontować ponad 20 różnych typów osprzętu, które wymagają mniejszego lub większego przepływu oleju hydraulicznego. Na przykład liniowy łańcuch do wykopów wymaga co najmniej 80 litrów przepływu oleju. Zmusza to producentów do montowania pomp o dużym przepływie lub innych pomp o wysokiej wydajności. Pompy tego typu są pod stałym, dużym obciążeniem, co przekłada się na skrócenie żywotności urządzenia.

Możemy zapewnić dobrą żywotność pojazdu. Właściciele patrzą na najlepszą część, która idealnie nadaje się do pojazdu. Użytkownicy mogą zwiększyć wydajność w dobry sposób, używając pojazdu. Możemy wynająć renomowanego sprzedawcę i zdobyć części zamienne do swojego traktora.

Related Posts