Na pierwszym miejscu, pod względem popularności, znajduje się olej konopny, ale po piętach depcze mu medyczna marihuana CBD, której z miesiąca na miesiąc sprzedaje się coraz więcej. Nie jest to dziwne, bowiem to bardzo dobre źródło kannabidiolu. 

Waporyzacja leczniczej marihuany CBD 

susz do waporyzacjiNajbardziej popularnym sposobem na przyjmowanie suszu jest jego palenie (jointy, fifki, fajki wodne), jednak jest to sposób, który niszczy nasze płuca i gardła, a ilość dostarczanych substancji smolistych i rakotwórczych związków chemicznych jest zatrważająca. Poza tym temperatura spalania jest zbyt wysoka dla marihuany i zanim wszystkie jej składniki zdążą się uwolnić, dochodzi do jej spopielenia. Natomiast waporyzacja nie polega na spalaniu suszu, ale na jego podgrzewaniu. Dzięki temu CBD oraz inne składniki aktywne zdążą się uwolnić i nie ulecą bezpowrotnie z dymem, jak w przypadku palenia. Wskutek ich uwalniania wytwarza się para wodna, którą należy się inhalować. Susz do waporyzacji możemy zakupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak internetowych. Z tą jednak różnica, że w sklepach online mamy znacznie większy wybór i bardziej rozsądne ceny. Poza tym w internecie zawsze łatwiej o promocje lu korzystne oferty zakupu. Pamiętajmy też, że waporyzacja pozwoli nam sporo zaoszczędzić na suszu, bowiem, by poczuć jego maksymalną moc potrzeba jedynie minimalnej ilości. Bowiem komory grzewcze mają pojemność nie większą niż jedna piąta grama, a taka ilość wystarczy na kilka, a nawet kilkanaście cykli waporyzacyjnych.

Warto wiedzieć, że do waporyzatorów wsypuje się tylko dokładnie zmielony susz. Chodzi nie tylko o małą zawartość komory, ale przede wszystkim o to, że wtedy waporyzacja jest najbardziej efektywna i odparowywane są nawet najmniejsze cząstki suszu. 

Related Posts