zakładanie ogrodów

Odkąd w Polsce można pobierać się poza kościołem i urzędem stanu cywilnego młodzi ludzie, decydujący się na pójście wspólną drogą bardzo chętnie korzystają z tej opcji. Powstaje dylemat- gdzie wówczas wyprawić wesele?

Zakładanie ogrodów i piękna pogoda

zakładanie ogrodówAby pozbawić się dodatkowych kosztów najlepiej wybrać swój własny ogród tak jak zrobiła to para z Poznania Julia i Kamil. Julia pochodzi z dość zamożnej rodziny. Jej rodzice są właścicielami malowniczego dworku pod Poznaniem, więc postanowili wyprawić wesele w ogrodzie. Powstało pytanie, jak go ozdobić, żeby wszystko zagrało? Z tej okazji zatrudnili wedding plannera oraz architekta krajobrazu, którzy cały czas współpracowali nad wizją młodych. Efekt okazał się olśniewający i przerósł wszelkie oczekiwania. Projektowanie ogrodów w szczególności na tak ważne i piękne uroczystości wymaga niezwyklej cierpliwości i wyobraźni. Jako para, która jest młoda chcieli, aby zabytkowy dworek i nowoczesne ogrody wokół niego jak najlepiej ze sobą grały. Postawiono na kolory obrusów, ozdób i dodatki w sukni panny młodej w kolorach dworku, aby nic się ze sobą nie gryzło. Ponadto ogród został tak przystrojony, by przenieść gości w lata, kiedy dworek był świeżo wybudowany i wyglądał jak na dawne czasy niezwykle. Zamontowano białe namioty, z góry których wisiały piękne girlandy z żywymi kwiatami. Ponadto parkiet zrobiony był z tymczasowo ułożonej podłogi, która była antypoślizgowa. Wesele było bajeczne, pogoda dopisała a zakładanie ogrodów, w których odbywać się będą wesela to wspólna pasja wedding plannera i architekta.

Życzę każdemu tak udanej ceremonii i jej oprawy. Ogród zrobił na wszystkich olbrzymie wrażenie. Nie widzieli dawno niczego tak pięknego wokół siebie. Myślę, że to jest ważne, jak wygląda otoczenie w takim ważnym dla człowieka dniu. To jest bardzo istotne.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.