W łazience oprócz toalety i bidetu mam jeszcze pisuar. Mąż i synowie bardzo często z niego korzystają, bo jest dla nich praktyczniejszy niż toaleta. Ostatnio zauważyłam, że z pisuaru unosi się nie przyjemny zapach. Nie pomagał fakt, że często szorowałam pisuar silnymi środkami chemicznymi. Postanowiłam zamontować w pisuarze wkład zapachowy dla neutralizacji tego odoru.

Kupiłam mocny zapach do pisuaru

zapachy do pisuarówMyślałam, że to pisuaru będzie pasował wkład zapachowy z toalety, ale okazało się, że zapachy do pisuarów są nieco inne. Udałam się do sklepu, gdzie był bardzo duży wybór takich wkładek. Okazało się, że wkładki zapachowe do pisuarów wykonane są z lekkich, bawełnianych materiałów nasączonych płynem zapachowym o właściwościach antybakteryjnych. W sklepach z łatwością można dostać wkładki o wielu zapachach i w wielu kolorach. Zakupiłam jedną i od razu po powrocie do domu chciałam ją założyć w pisuarze. Zapach okazał się bardzo prosty w montażu. Po prostu przyklejało się go na wewnętrzną stronę pisuaru obok odpływu. Przy czym jego używanie nie wpływało na drożność odpływu czy szybkość spływania wody. Najczęściej zapach utrzymuje się około 30 dni, ale na rynku są także mocne wkładki zapachowe, których zapach utrzymuje się nawet dwa razy dłużej. Byłam ciekawa jak długo wytrzyma te zapach i czy rzeczywiście będzie on neutralizował brzydkie zapachy w łazience.

Zakupiony przeze mnie zapach okazał się bardzo dobry. Dość szybko zauważyłam, że w łazience pachnie o wiele przyjemniej. Dzięki zastosowaniu wkładki zapachowej do pisuarów pozbyłam się nieprzyjemnego odoru moczu już u źródła. Zapach utrzymywał się w łazience przez ponad miesiąc. Kolejną zaletą był fakt, że wkładka zapachowa wykonana była w pełni z bio degradowanych składników.

Related Posts