Drukarka fiskalna to urządzenie pozwalające zarówno na prowadzenie sprzedaży jak i wystawiania paragonów fiskalnych. Bardzo często jest ona mylona z kasą, jednak są to dwa różne urządzenia. Różnicą pomiędzy jednym a drugim jest taka, że do obsługi drukarki niezbędny jest komputer oraz program sprzedażowy.

Zalety drukarki fiskalnej

Wieludrukarka fiskalna z Wrocławia renomowanych producentów oferuje drukarki fiskalne najwyższej jakości. W swoich sklepach oferują swoim klientom kompleksową obsługę, czyli fachową pomoc przy wyborze odpowiedniego modelu do naszego sklepu, poprzez wsparcie techniczne, aż do profesjonalnego serwisu zarówno gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego. Wielu właścicieli sklepów podczas zakupu urządzenia fiskalnego kieruje się kosztem jego zakupu oraz wyglądem, jednak najważniejsza jest dla nich niezawodność. Zależy nam na tym, aby drukarka fiskalna z Wrocławia była bezawaryjna oraz żebyśmy mieli dostęp do części zamiennych, dzięki którym eksploatacja oraz obsługa będą bardzo tanie. Zdarza się, że często wiele osób myli drukarki fiskalne z kasami. W rzeczywistości są to dwa różne urządzenia. Różnią się tym, że do obsługi drukarki niezbędny jest komputer oraz program sprzedażowy, który obsługuje drukarkę. Jest to rozwiązanie, które wybierają firmy posiadające już komputery jak i programy sprzedażowe. Kolejną różnicą pomiędzy kasą a drukarką jest moment rozchodu sprzedanych towarów ze stanu magazynowego. Oznacza to, że w przypadku zastosowania drukarki towar rozchodowany jest w momencie wystawienia paragonu.

Jeśli więc prowadzimy własną firmę i posiadamy komputer oraz program sprzedażowy warto zainwestować w dobrą drukarkę fiskalną. Dzięki temu mamy możliwość wystawienia zarówno paragonu jak i faktury Vat oraz wglądu w stan magazynowy.

Related Posts