Na rynku znajdziemy mnóstwo urządzeń do waporyzowania ziół oraz ich koncentratów i tak naprawdę, osobie niezaznajomionej z tematem, bardzo ciężko o optymalny wybór. Ponadto, nie zawsze warto sugerować się ceną, bo często tanie urządzenia spisują się tak samo dobrze, jak droższe.

Solidny vaporizer XMax Ace

waporyzatory xmax aceNa początek, proces wybierania, warto zawęzić do urządzeń przenośnych, albowiem są kompaktowe i dyskretne więc można skorzystać z nich w dowolnej chwili i w dowolnie wybranym miejscu. Jeżeli nasz budżet jest ograniczony i szukamy vaporizera nie droższego niż czterysta złotych, to warto rozważyć zakup XMax Ace. Bowiem jest to urządzenie niezwykle wydajne, generujące bardzo dużą ilość pary o najwyższej jakości. Warto też podkreślić obecność ceramicznej komory grzewczej i ceramicznego ustnika, dzięki czemu smak waporyzowanych ziół jest idealnie czysty i nie czuć gorzkiego, przepalonego posmaku, jak to ma miejsce w przypadku innych vaporizerów. To urządzenie ma także bardzo wytrzymałą baterię, co sprawia, że możemy odbyć nawet kilkanaście cykli waporyzacyjnych w ciągu dnia. Natomiast ładowanie trwa około dwóch godzin i może odbywać się poprzez kabel USB. Waporyzatory XMax Ace kosztują od 350 do 450 złotych – w zależności od miejsca, w jakim dokonuje się zakupu. Oczywiście taniej jest zawsze w sklepach online, jednakże i wśród nich trzeba szukać najlepszej oferty. Siłą marki Xmax jest fakt, że oferuje naprawdę dobre vaporizery w bardzo przystępnych cenach.

Czytając komentarze i opinie internautów na temat Ace’a, można dojść do wniosku, że jego jedyną wadą jest nieco wydłużony czas podgrzewania materiału roślinnego. Jednak nie jest to problem dla większości użytkowników tego urządzenia, gdyż jego zalety i relatywnie niska cena to dużo ważniejsza kwestia.

Related Posts