Każdy rodzic chce jak najdokładniej udokumentować dzieciństwo swoich pociech. W wielu przypadkach jedynym pewnym sposobem jest coroczne spotkanie z fotografem, który uwieczni zmiany jakie zaszły przez ten rok oraz przygotuje odbitki, które później trafią do albumów oraz ramek ze zdjęciami.

Rodzice doceniają fotografię dziecięcą

dziecięca fotografia BydgoszczModa na przygotowywanie niewielkich albumików do których wkleja się zdjęcia, pukiel włosów oraz wkładanie ich do pudełka pełnego mlecznych ząbków, gazet z artykułami oraz ciuszkiem, w którym maluch opuścił szpital nadal ma się w wielu rodzinach dobrze. Niemniej coraz więcej mam ma świadomość, że tego typu artefakty mają większą wartość dla nich niż dla ich dzieci. A więc decydują się na nieco bardziej nowoczesne sposoby utrwalania chwil. W tej kategorii dziecięca fotografia Bydgoszcz nie jest wyjątkiem w tej kwestii, wypiera kapsuły czasu. Dzięki zdjęciom, które trafiają do rąk rodziców zarówno w postaci cyfrowej jak papierowej, mogą one zostać odczytane z dowolnego komputera w dowolnym czasie, jednocześnie wisząc nad kominkiem rodziców. Niezmiennie fotografia dziecięca ma również tę właściwość, że patrząc na nią przypominamy sobie zdarzenia towarzyszące sesji oraz bezpośrednio je poprzedzające. Dzięki zdjęciom dzieci, rodzice mogą mieć swoją kapsułę czasu w sercu i wspominać wszelkie anegdotki związane z powstawaniem kolejnych zdjęć do zawieszenia na ścianie rodzinnego domu.

Mając na względzie współczesne trendy wnętrzarskie, które bazują na niewielkich komodach oraz filozofii usuwanie niepotrzebnych rzeczy, fotografia dziecięca ma znaczną przewagę nad materialną kapsułą czasu. Cyfrowe pliki udostępniane przez fotografa mogą przetrwać na serwerze wiele, wiele lat i nie zaginą w trakcie kolejnej przeprowadzki.

Related Posts