Niemal każda kobieta codziennie wykonuje sobie nawet ten najdelikatniejszy makijaż. Czy to do pracy, czy na zajęcia, w makijażu zawsze czujemy się lepiej ponieważ dopełnia on naszą urodę i ją podkreśla. Są jednak w życiu sytuacje w których warto zafundować sobie naprawdę profesjonalny makeup.

Przepiękne makijaże w Kołobrzegu

makijaż kołobrzegJestem osobą, która maluje się już od nastoletnich lat. Oczywiście do szkoły nigdy z tym makijażem nie przesadzałam, acz po lekcjach, w domu lubiłam na sobie eksperymentować. Uważam, że jestem całkiem niezła w tym co robię i jeśli się postaram potrafię zrobić naprawdę rewelacyjny i profesjonalny make up. Mimo to zdecydowałam się skorzystać z usług prawdziwej profesjonalistki, która zajmuje się robienie takich makijaży w swoim studio. Powód dla którego zdecydowałam się na makijaż Kołobrzeg był niezwykle prosty. Potrzebowałam dobrego, rockowego makijażu na koncert, a każda z nas wie jakie emocje towarzyszą w dniu koncertu. Człowiek jest podekscytowany, nie może się doczekać, nieco się denerwuje, ręce mu drżą i wiadomo jak to się kończy: o równych brwiach i kreskach na oczach możemy zapomnieć. Zależało mi w dodatku na dosyć mocnym i ciemnym makijażu, dlatego nie chcąc skończyć jak panda, wolałam się umówić do makijażystki. Kobieta do której poszłam była docenioną artystką i prawdziwą mistrzynią w swoim fachu. Do jej studia weszłam bez makeupu, niewyspana w dodatku, a wyszłam mając na sobie prawdziwe dzieło sztuki, które przepięknie podkreślało moje duże oczy i dodawało charakteru twarzy. To było najpiękniejsze smoky eye jakie kiedykolwiek widziałam.

Do makijażystki możemy się umówić nie tylko wówczas, kiedy wybieramy się na koncert, ale także na wesela, imprezy, urodziny, spotkania biznesowe, albo po prostu wówczas kiedy mamy ochotę pięknie wyglądać. Nie musimy również zamawiać mocnego makijażu, a każdy jaki sobie zapragniemy. Nie musimy się również martwić tym, czy będziemy w nim pięknie wyglądały, bo o to zadba każda profesjonalna makijażystka. 

Related Posts