Moja dziewczyna Wiktoria postanowiła zrzucić kilka kilogramów przed wakacjami. Uznała, że ma lekką nadwagę i przez to czuje się niedobrze. Wprowadziła bardzo rygorystyczną dietę i nie chciała chodzić ze mną do knajp, żeby unikać wszelkich pokus. Wiem, że to było dla niej bardzo trudne.

Zamówienie dobrego jedzenia w restauracji 

zdrowe dobre jedzenie - jelenia góraChciałem zabrać Wiktorię na kolację do restauracji, ponieważ mieliśmy rocznicę. Wiedziałem, że zwykła knajpa nie wchodziła w grę i musiałem znaleźć miejsce, w którym serwowano zdrowe dobre jedzenie – Jelenia Góra była miastem, gdzie takich restauracji było trochę i musiałem się tylko dobrze rozejrzeć. W internecie przejrzałem oferty wszystkich restauracji i wybrałem opcję zdrowego jedzenia. Dzięki temu pojawiły mi się w wynikach wyszukiwania tylko takie restauracje, które serwowały zdrowe jedzenie. Zarezerwowałem stolik i zabrałem tam Weronikę. Miejsce od razu mi się spodobało, bo w restauracji panował przyjemny klimat. W menu było mnóstwo potraw, które wpadły w oko mojej dziewczynie. Nie serwowano tam w ogóle mięsa i tym bardziej była ona zadowolona. Początkowo nie chciała iść do restauracji, ale wyjaśniłem jej natychmiast, że wybrałem takie miejsce, gdzie serwują tylko zdrowe potrawy i dlatego się zgodziła. Weronika zamówiła sobie tortillę z warzywami wiosennymi i jajkiem sadzonym. Do tego wzięła też zupę porową a na deser ciastko z fasoli, które nie posiadało ani cukru, ani mąki. Była zachwycona, bo kolacja bardzo jej smakowała.

Ja również zamówiłem sobie bardzo dobre jedzenie i najadłem się porządnie. Wszystkie potrawy były lekkie i smaczne. Weronika uznała, że do tej restauracji możemy chodzić regularnie, bo podają tam potrawy, które ma uwzględnione w swojej diecie. To mnie bardzo ucieszyło.

Related Posts