kołdry hotelowe

Wraz ze znajomymi w tamtym roku pojechaliśmy razem na wakacje. Pojechaliśmy nad morze. Znajoma dużo wcześniej zarezerwowała miejsce w jednym z hoteli. Wcześniej wszyscy oglądaliśmy hotel w internecie i cieszyłam się, że akurat tam będziemy. Dobry hotel dla mnie to podstawa do tego by naprawdę dobrze wypocząć.

Kołdry hotelowe chce mieć w domu!

kołdry hoteloweZawsze wakacje spędzałam w pensjonatach lub jakiś domkach wypoczynkowych także hotel będzie naprawdę miłą odmianą. Otrzymaliśmy naprawdę dobrą cenę za pokój za to, że zarezerwowaliśmy od razu kilka pokoi. W sumie nawet może bardziej się opłaca rezerwować w ten sposób niż korzystać z jakiś domków wypoczynkowych. A wiadomo, że standard w hotelu jest wyższy niż gdzieś indziej. W hotelu, w którym byliśmy było naprawdę komfortowo i mogę powiedzieć, że poczułam się tam luksusowo. Były tam naprawdę pięknie kołdry hotelowe, które chciałabym mieć w domu. Taki producent wie, że pościel hotelowa to podstawa dobrego snu i wypoczynku. Były też bardzo wygodne poduszki hotelowe, na których gdy się tylko położyłam od razu chciało mi się spać. W takich warunkach można naprawdę świetnie wypocząć. W łazience były ręczniki hotelowe z czego bardzo się ucieszyłam bo po prostu nie musiałam używać swoich. Zawsze gdy potem pakuje ręczniki z powrotem do torby to mama wrażenie, że są mokre. Były to ręczniki reklamowe, na których widniała nazwa hotelu w którym byliśmy. Było też nawet mydło i żel pod prysznic na którym była nazwa hotelu.

Przez to wszystko wyglądało jeszcze bardziej profesjonalnie i luksusowo. Nie mogłam się wprost doczekać tego kiedy spróbuję jedzenia. Jestem osobą, która bardzo lubi jeść i smakować nowe potrawy. A nad morzem wiadomo, że dobrej jakości powinna być ryba. Jeśli jedzenie będzie w połowie chociaż tak dobre jak pokój to będzie dobrze.

Więcej o kołdrach hotelowych można znaleźć na: www.pamavi.pl

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.