ciepły parapet

Moja dobra znajoma jest bardzo zamożną osoba. Gdy czasem idę z nią na jakieś zakupy odzieżowe to mogę jej tylko zazdrościć tego, że może sobie pozwolić na zakup tylu rzeczy. Lubię ją też odwiedzać w jej domu bo ona zawsze ma bardzo dużo różnych nowości.

Ciepły parapet koło okien

ciepły parapetNo cóż po prostu może sobie na różne rzeczy pozwolić. Mi podoba się w jakim stylu urządziła swój naprawdę duży dom. Jednak współczuję jej tego gdy musi sprzątać. No chociażby mycie okien w takim domu to nie dość, że jest to naprawdę ciężka praca fizyczna to do tego zajmuje jeszcze naprawdę dużo czasu. Znajoma jeszcze nigdy nie wynajęła nikogo do mycia okien bo uważa, że skoro zdecydowała się na tak duży dom to sama powinna go posprzątać. Znajoma niedawno wymieniła drzwi w całym mieszkaniu. Teraz ma takie ciemne drzwi voster i wyglądają naprawdę dobrze. Wyglądają jak dla mnie przede wszystkim bardzo porządnie. Znajoma stwierdziła, że do tych drzwi nie pasują jej okna. Te, które teraz są mają zresztą już dziesięć lat także można je wymienić. W sumie taki montaż okien w strefie docieplenia to dla niej nie jest duży koszt. Jest tam zamontowana nawet taśma uszczelniająca do okien, jednak znajomą najbardziej interesuje to, że okiennice w tych oknach są teraz z ciemnego drewna czyli idealnie pasują do drzwi. A pod oknami jest też nawet ciepły parapet , o którym koleżanka nawet zapomniała mi wspomnieć. Jednak jeśli chodzi o parapety to ja się na tym trochę znam i wiem, że takie ciepłe parapety to też coś bardzo ważnego. Może nawet tak samo ważne jak nowe szczelne okna.

Zresztą czasem wystarczy zamienić zwykły parapet na taki ciepły parapet i już jest zupełnie inny efekt. W każdym bądź razie teraz nowe okna koleżanki i drzwi wyglądają naprawdę bardzo ładnie i dobrze komponują się z resztą wystroju.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.