biuro rachunkowe

Prowadzę biuro rachunkowe w dużej miejscowości i szukam jakieś firmy, która pomogłaby mi się zareklamować, by zdobyć większa ilość klientów. Gdyż niedaleko mnie, można nawet powiedzieć, że na przeciwko mnie zostało otwarte biuro rachunkowe, stając się moją konkurencją.

Biuro rachunkowe i poszukiwania klientów

biuro rachunkoweJak każde biuro oni również prowadzą usługi księgowe, a klienci walą do nich drzwiami i oknami. Od mnie nawet odszedł stały klient i przeszedł do nich. Nie rozumiem dlaczego, co ich biuro ma, a czego moje nie ma. Pełna księgowość jest moją specjalnością, nie zajmuję się małymi firmami, bo to się w ogóle nie opłaca. Zwłaszcza, że u nas jest mało drobnych firm, znacznie jest więcej dużych firm produkcyjnych. Koleżanka po fachu doradziła mi bym przeniosła swoją działalność do pobliskiego miasta. Wrocław leży najbliżej naszej malej miejscowości, Ale ja myślę, że może powinnam się rozszerzyć swoją reklamę, aby pozyskać klientów z Wrocławia, dlatego też jest mi potrzebna firma, która zajmie się moim marketingiem, bo ja kompletnie się na tym nie znam, nie wiedziałabym od czego zacząć, zwłaszcza, że do tej pory myślałam, że mój sposób reklamy jest wystarczający i dobry, ale jak widać jednak nie.

Mogę przeznaczyć niewielką kwotę na tą operację, gdyż z chwilą pojawienia się konkurencji, moje dochody spadły o połowę, z moich usług też korzystali też indywidualne osoby, gdyż prowadzę też doradztwo podatkowe, ale teraz nawet oni idą do konkurencji. Może wirtualne biuro jest rozwiązaniem, tylko nie wiem jak się za to zabrać.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.