W swoim mieszkaniu miałam bardzo ładną, tapicerowaną kanapę, która była ozdoba mojego salonu. Niestety, miała ona już swoje lata i ostatnio dosyć mocno się ubrudziła. Pomijając już fakt, że znajdowało się na niej dużo kurzu, to dodatkowo wylałam na nią wino, a mój piesek się na nią załatwił. Musiałam jakoś pozbyć się tych plam, ponieważ nie chciałam wymieniać kanapy.

Znalazłam profesjonalną firmę piorącą kanapy

pranie kanapy ŁódźDo tej pory nie korzystałam z tego typu usług, dlatego nie miałam pojęcia, jaka firma będzie godna zaufania. Zależało mi na znalezieniu takiej firmy, która jest solidna i posługuje się profesjonalnym sprzętem czyszczącym. Z pomocą przyszła mi moja koleżanka. Poleciła mi ona bardzo dobrą firmę, które oferowała między innymi pranie kanapy Łódź to miasto, w którym mieściła się główna siedziba tej firmy, dlatego za dojazd do klientów mieszkających w tej miejscowości nie pobierali dodatkowych opłat. Bardzo mi się to spodobało, ponieważ dzięki temu cena którą oferowali za wykonanie usługi była bardzo niska i przystępna. Od razu zdecydowałam się skorzystać z ich usług. Wzięłam numer do tej firmy i jeszcze tego samego dnia, zadzwoniłam do nich żeby umówić się na pranie kanapy w moim mieszkaniu. Mieli bardzo szybkie terminy dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów, dlatego umówiłam się z nimi już na następny dzień.

Byłam bardzo zadowolona z ich usług, ponieważ podeszli oni do sprzątania kanapy bardzo fachowo i profesjonalnie. Najpierw wyczyścili ją na sucho, następnie dobrali odpowiednie środki piorące do rodzaju materiału z jakiego była obita, a dopiero potem zaczęli ją prać. Muszę przyznać, że efekt był naprawdę świetny. Wszystkie plamy się sprały, a kanapa odzyskała dawny blask i kolor. Szybko wyschła i mogłam już z niej korzystać.

Related Posts