Ostatnio byłam na zakupach w galerii handlowej. Chciałam tam kupić sobie przede wszystkim kurtkę na zimę. W sumie to miałam kurtkę jednak okazało się, że nie jest na tyle ciepła jak myślałam. I po prostu było mi w niej zimno.

Kolorowe, cienkie skarpetki dla męża

producent cienkich skarpetekNależę do osób, które naprawdę dosyć szybko marzną dlatego też musiałam kupić sobie nową. Przy okazji chciałam kupić coś dla swojego męża. Zbliżały się jego imieniny i chciałam kupić mu coś takiego co mogłoby wywołać na jego twarzy uśmiech. Znalazłam świetny sklep z rzeczami dla mężczyzn. A tam był naprawdę wielkie wybór kolorowych skarpetek. Ten producent cienkich skarpetek miał naprawdę spory wybór. Te skarpetki były cienkie także będą świetnie nadawały się na wiosnę czy lato do butów. Przede wszystkim natomiast były naprawdę bardzo zabawne. Miały po prostu różne wzory czy śmieszne napisy. No gdy je zobaczyłam nie mogłam się zdecydować na żadną parę. Najchętniej wzięłabym wszystkie. Jednak doszłam do wniosku, że kupię pięć par. I w ten sposób z trudem ale dokonałam wyboru. W domu ładnie zapakowałam te skarpetki i byłam bardzo ciekawa reakcji męża na takie prezent. Mąż ma naprawdę wielki dystans do siebie i lubi takie zabawne części garderoby dlatego też myślę, że prezent przypadnie mu do gustu. W dzień imienin dałam mu prezent. I był naprawdę bardzo zadowolony. Powiedział mi, że takie skarpetki są teraz przecież bardzo modne, i że nawet wiele osób w telewizji je nosi.

Ja nawet o tym nie wiedziałam. Mąż bardzo chętnie chodzi w tych skarpetkach. A gdy znajomi zobaczyli go w tych skarpetkach to od razu pytali się mnie gdzie one zostały kupione. Za jakiś czas już wszyscy koledzy męża chodzili chyba w takich skarpetkach. Dobrze, że jest moda a takie kolorowe rzeczy.

 

Related Posts