Miałem tylko jednego syna, którym się sam opiekowałem. Artur nie sprawiał mi żadnych kłopotów i dogadywałem się z nim świetnie. Był to już nastoletni chłopak, który dobrze uczył i tym roku pisał maturę. Obiecałem mu kupić coś fajnego jak zda egzaminy wzorowo.

Wizyta w największym sklepie ze sprawdzonymi dronami 

dron hubsanMój syn doskonale wiedział, co chce dostać i do matury przygotowywał się pilnie. Przez cały rok się uczył i miał dobre oceny. Kiedy maturę zdał na same piątki, to nawet nie byłem zaskoczony. Artura zapytałem co chciałby dostać w prezencie a on odparł, że jakiegoś profesjonalnego drona. Miałem odłożoną sporą sumę pieniędzy, bo wiedziałem, że syn zażyczy sobie jakiś wyjątkowy prezent. Pojechałem jeszcze tego samego dnia do największego w województwie sklepu, gdzie dostępne były drony wszystkich marek. Poprosiłem sprzedawcę, żeby polecił mi taki, który jest profesjonalny, ale nadaje się dla nastoletniego chłopaka. Sprzedawca bez chwili zastanowienia powiedział, że dron Hubsan jest najlepszym rozwiązaniem. Wziąłem nawet udział w prezentacji tego urządzenia i faktycznie jego działanie robiło ogromne wrażenie. Mój syn na pewno będzie bardzo zadowolony. Do drona była załączona instrukcja, jednak sprzedawca przekazał mi dodatkowo cenne informacje jak dbać o to urządzenie. Przy okazji kupiłem też plecak dla syna, żeby mógł w nim bezpiecznie transportować drona. Kiedy wróciłem do domu, to syn już zniecierpliwiony na mnie czekał. Spełniłem jego marzenie.

Ja sam często korzystałem z drona, bo było to świetne urządzenie. Jeszcze bardziej zbliżyłem się do syna, ponieważ wspólnie wychodziliśmy na zewnątrz i sprawdzaliśmy jakie możliwości miało to urządzenie. Wybrałem profesjonalnego drona dla syna i mógł się nim cieszyć w pełni.

Related Posts