Mieszkając w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta lub na wsi, dbanie o całe obejście spoczywa dla nas. To do jakiego stopnia zadbany jest cały ogród, wypływa bardzo mocno na wygląd całości. Przystrzyżenie trawnika to w większości przypadków za mało, jeśli chcemy wyróżnić się na tle innych, musimy zrobić coś więcej.

Stalowe kwietniki w kształcie roweru

kwietnik rowerNa wygląd całego ogrodu wpływają bardzo mocno różnego rodzaju szczegóły. Jednym z takich szczegółów jest między innymi to, jak wyeksponowane są kwiaty. Jeśli zrobimy to w tradycyjny sposób, to na nikim nie zrobi to wrażenia, natomiast gdy wyposażymy się w odpowiedni kwietnik, to nawet zwyczajne kwiatki będą zwracać uwagę dosłownie wszystkich. Jednym z lepszych kwietników jest kwietnik rower. Dlaczego lepszym? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, a mianowicie jest dobrym kwietnikiem, ponieważ świetnie wygląda i jest rzadko spotykany. Kwietnik w kształcie roweru świetnie prezentuje się w ogrodzie. Wykonany jest w całości ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nie musimy się bać, że po kilku tygodniach w ogrodzie, nasz kwietnik pokryje rdzawym nalotem. Całość pokryta jest kilkoma warstwami lakieru, nakładanymi metodą proszkową, dzięki temu lakier utrzymuje się przez bardzo długi czas. Farba użyta do polakierowania kwietnika, charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, takie jak wszelkiego rodzaju zadrapania oraz działanie promieni słonecznych, lakier nie traci pod ich wpływem swojej barwy.

Tego rodzaju kwietniki możemy kupić na aukcjach internetowych lub zlecić wykonanie takiego kwietnika profesjonalnej firmie. Druga z opcji jest trochę droższa, ale zyskujemy unikalny produkt, którego nikt inny nie ma, ponieważ kwietnik zostaje wykonane według naszego projektu.

Related Posts