Chociaż na co dzień na wiele rzeczy nie zwracamy uwagi, podczas remontu, wykańczania mieszkania zaczynamy dostrzegać i zastanawiać się nawet nad najdrobniejszymi detalami. Ja do póki sama nie remontowałam mieszkania, nigdy na przykład nie zwracałam uwagi na rodzaje fug, kształt gniazdek, kolor rodzaj listew przypodłogowych.

Mój dom z listwami przypodłogowymi Mardom

listwy przypodłogowe mardomDopiero właśnie kiedy sama musiałam wybrać listwy przypodłogowe, okazało się, że nie jest to taki oczywisty o łatwy wybór. Przejrzałam wiele katalogów, zdjęć, aby się zainspirować. Jednak nadal nie byłam przekonana do zakupu. Dopiero przypadkiem udało mi się trafić na listwy przypodłogowe Mardom. Od razu wiedziałam, że teraz już nie będę miała problemu z wyborem listew. Szybko udało mu się wybrać idealny kształt oraz kolor listew przypodłogowych do mojego mieszkania. Po zamontowaniu ich również się nie rozczarowałam. Listwy prezentowały się wspaniale i podkreślają elegancki,  wygląd całego mojego mieszkania. Ponadto dodatkowym dużym plusem dla mnie jest ich wysoka jakość wykonania. Mimo że mój siostrzenic kilka razy wjechał już rowerkiem w listy, to prezentują się one nadal idealnie. Ponadto mam w domu psa, który też nie zawsze ostrożnie biega, mimo to listwy nie są zniszczone. Jestem więc bardzo zadowolona z wyboru właśnie tych listew przypodłogowych. Pięknie się one prezentują, ponadto są bardzo trwałe na pewno więc posłużą mi przez długi czas.

Wybory podczas remontu i urządzania mieszkania nie są łatwe. Musimy pomyśleć o wszystkich nawet najdrobniejszych rzeczach taki jak na przykład: listwy przypodłogowe, kolor fug w łazience, kształt gniazdek. Chociaż zazwyczaj na takie drobiazgi nie zwracamy uwagi to są one bardzo istotne i wszystkie razem kształtują nasz dom.

 

Related Posts