rower

Są rzeczy, które kojarzą się jednoznacznie z jednym konkretnym wydarzeniem. Jedną z takich rzeczy jest rower jako prezent na pierwszą komunię. Magura hs 11 jest nam potrzebna.

Magura hs11 to hamulec.

rowerA dzień po przyjęciu dumny ojciec rozpoczyna naukę, to znaczy uczy syna, aby jak najlepiej jeździł na swoim dwukołowcu i dzielnie pedałował do do celu, a kiedy wydarzy się niebezpieczeństwo należy użyć magura hs11 i jesteśmy zabezpieczeni, a ojciec powinien synowi wiele opowiedzieć o zabezpieczeniu. Oczywiście pedałowanie może nabrać też nowego sensu jeśli na przyjęcie otrzymamy rower elektryczny zamiast normalnego roweru. To jest straszna różnica. Można to porównać do tego jakby nagle niepełnosprawny miał się przesiąść do taczki ze swojego wózka. To są dwa całkiem inne środki lokomocji i każdy z nich jest inny. Rowery elektryczne są dużo wygodniejsze na dalsze trasy lub dla osób bardziej leniwych, bo tam po wyprodukowaniu jakiejś energii może śmigać rowerem tak jak motorem, czyli nie sprawdzi się on dla osób, które lubią sobie po ludzku popedałować. Dla pedałujących są rowery focus, oraz wszelkie inne normalne rowery. A trzeba przyznać, że jazda rowerem do pracy po ulicy między ciężarówkami jest czymś wspaniałym i nie każdego na to stać. Jest nawet takie stwierdzenie, że „pedałowanie z rana jest jak śmietana” Tym bardziej, że coraz więcej firm dba o miłościwie nam pedałujących i pod siedzibami swoich firm montują parkingi na których możemy stawiać rowery bez obawiania się, że ktoś nam go ukradnie. A nie ma nic gorszego niż kradzież roweru.

Bo przecież jak można ukraść coś co składa się z ramy i dwóch pedałów, chyba trzeba być … żeby coś takiego ukraść. Rower, który zostanie ukradziony, nigdy już nie wraca do właściciela. Magura hs 11 jest bardzo dobra.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.