Jestem w trakcie przeprowadzki do nowego mieszkania. Kupiłam je jakiś czas temu ale musiałam zatrudnić ekipę remontową. Mieszkanie było w stanie deweloperskim i niestety nie mogłam od razu się do niego wprowadzić. Na szczęście wszystkie prace zostały już zakończone i mogę wybierać meble, które najbardziej mi się podobają. 

Szukam odpowiednich mebli do mieszkania

meble na wymiar Kraków - cenyKoleżanka poleciła mi namiary na stolarza, który bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich wszystkich obowiązków. Bardzo fajnie koleżanka ma urządzone mieszkanie i podobały mi się wszystkie meble, które zostały przez tego stolarza wykonane. Meble na wymiar Kraków – ceny są dosyć drogie ale stolarz do którego dostałam namiary jest tani i bardzo solidny. Postanowiłam zaprosić go do mieszkania żeby zobaczył gdzie chciałabym szafy i żeby doradził mi jakie materiały najlepiej wybrać. Meble na wymiar Kraków – ceny są moim zdaniem dobrym rozwiązaniem także ze względu na możliwość zamówienia takich mebli, które idealnie będą pasować do mieszkania. Można zdecydować się na takie szafy, w których będzie można pomieścić wszystkie swoje rzeczy. Stolarz doradził mi bardzo dokładnie jakie szafy byłyby najlepszym rozwiązaniem w moim mieszkaniu. Ustaliliśmy cenę jaka jest dla mnie do zaakceptowania. W tej kwocie zostaną przygotowane dla mnie trzy szafy. Mają być już gotowe w ciąg trzech tygodniu. Będę musiała się jeszcze troszkę wstrzymać z przeprowadzką ale jestem pewna, że szafy, które zamówiłam będą tego warte. Szafy zostały przygotowane w krótszym czasie.

Stolarz jest w moim mieszkaniu i montuje dla mnie szafy, które wykonał. Są przepiękne. Jestem z nich bardzo zadowolona. Uważam, że idealnie pasują do mojego wnętrza. Jestem bardzo zadowolona, ze zdecydowałam się na ich zakup. 

Related Posts