Znów zaczął się kolejny nowy rok. Kolejny raz to samo postanowienie. Schudnąć. Tylko pytanie jak to zrobić bez drastycznych diet i ogromnego wysiłku. A podobno bez tego nie osiągnie się zrzucenia zbędnych kilogramów. 

Jaka jest dobra metoda na spalanie tłuszczu?

spalanie tłuszczuPrzeczytałam już wszystkie możliwe poradniki. I każdy z nich niestety mówi co innego. To jak w końcu osiągnąć to spalanie tłuszczu. Wokół siebie mam wielu doradców. Moja mama mówi, że spalę tłuszcz jak będę mniej jadła. Oczywiście nie mam się głodzić, a jeść pięć posiłków dziennie, ale w niewielkich porcjach. Jest to straszna metoda dla mojej głowy. Kiedy mam świadomość, że nie mogę czegoś zjeść, to jestem ciągle głodna. Mój mąż twierdzi, że najlepszym sposobem na spalenie tłuszczu jest dieta i ćwiczenia. I teraz pytanie, kogo posłuchać. Poszperałam więc nieco więcej w sieci i postanowiłam połączyć obie rady. I rzeczywiście jem pięć posiłków dziennie o stałych porach. Staram się ograniczyć “puste węglowodany”. Piję dużo niegazowanej wody mineralnej. Ograniczyłam prawie do minimum słodycze. A co najważniejsze, zapisałam się na siłownię. Nie ukrywam, że akurat siłownia jest dla mnie największym wyzwaniem. Podobno podczas odpowiednio dobranych ćwiczeń, które trwają minimum trzydzieści minut dziennie można spalić tłuszcz w największej ilości. Ćwiczenia na spalanie tłuszczu ułożył mi mąż i dzielnie mnie dopinguje. Co prawda mniej czasu poświęca na swoje ćwiczenia, ale wie że jak się już wdrożę, to nie będzie musiał mnie co chwilę doglądać.

Przez ponad miesiąc trzymam się swojego postanowienia. Jem regularnie pięć posiłków dziennie. Trzy razy w tygodniu chodzę na siłownie. Tam na bieżni pokonuję wiele kilometrów. Jaki przyniesie to efekt? Nie wiem. Wszystko okaże się za około pół roku. Mam nadzieję, że będzie warto. 

 

Related Posts