Mój stary plecak, który używałam do szkoły zdecydowanie nie nadawał się już do noszenia. W jednym miejscu miał on nawet dziurę. Jednakże lubiłam go na tyle, że naprawdę ciężko było i się z nim rozstać. Chciałam kupić plecak, który będzie równie fajny jak poprzedni. Wybrałam się więc z mamą na zakupy.

Mama kupiła mi świetny, młodzieżowy plecak

plecak szkolny młodzieżowyMama jak zwykle w czasie zakupów proponowała mi jakieś modele plecaków, które wyglądały jak dla ucznia podstawówki, ale właściwie to już się do tego przyzwyczaiłam. Dla mnie plecak szkolny młodzieżowy to taki, który dobrze wygląda. Lubię też jeżeli plecaki są duże, ponieważ zawsze noszę w torbie o wiele więcej rzeczy niż bym właściwie musiała. Mama chciała żebym kupiła plecak w ciemnym kolorze, ponieważ według niej taki do wszystkiego pasuje. Ja mam zupełnie styl niż ona i lubię bardzo kolorowe rzeczy o ciekawych wzorach. Generalnie nie przepadam za ciemnymi dodatkami. Dlatego też kiedy w sklepie, w którym byłyśmy z mamą zobaczyłam plecak w turkusowym kolorze ozdobiony holograficznymi kryształkami od razu wiedziałam, że muszę go mieć. Miałam dużo szczęście, bo pomimo tego, że mamie jego dizajn się nie spodobał to ostatecznie mi go kupiła. Stwierdziła, że jakość jego wykonania jest naprawdę dobra, a więc będzie on dobry do szkoły. Plecak przy zamkach ma też bardzo fajne czarne frędzle, które nadają mu ciekawego wyglądu.

Ogólnie wypad na zakupy z mamą był naprawdę udany. Bawiłam się po prostu świetnie. Szczególnie kiedy poszłyśmy razem do kawiarni. Spędziłyśmy razem cały dzień, a nie często mamy na to czas. Mój nowy plecak jest naprawdę super i jest niesamowicie wygodny. Jest też pojemny, czyli taki jak chciałam. Do tego bardzo podoba mi się jego wygląd, który pasuje do moich ubrań. 

Related Posts