elegancka bielizna ciążowa

Od kilkunastu lat prowadzę własną działalność gospodarczą: zajmuję się szyciem bielizny i strojów kąpielowych dla kobiet. Mam w swojej ofercie biustonosze, figi, stringi, pasy do pończoch, koszulki do spania i kostiumy kąpielowe jednoczęściowe i dwuczęściowe.

Potrzebna elegancka bielizna ciążowa

elegancka bielizna ciążowaA rok temu poszerzyłam zakres działalności. Z powodu coraz częstszych pytań i próśb ze strony wielu kobiet postanowiła zacząć produkować również takie rzeczy jak bielizna ciążowa. Miałam wiele problemów z dobraniem odpowiedniego kroju i materiałów, aż w końcu uznałam, że dobrym wyborem będzie full cup i możliwie miękkie fiszbiny oraz delikatne materiały. Nie rezygnuję jednak z bogatych kolorów i wzorów, bo przecież elegancka bielizna ciążowa też jest potrzebna! Kobiety czują się lepiej, kiedy noszą ładną bieliznę, nawet jeśli nikt poza nimi nie wie, co mają na sobie, ale im to dodaje pewności siebie i znacznie poprawia humor. Kiedy zaczęłam przygotowywać krój na nowy biustonosz dla karmiącej miałam problem z dopasowaniem go tak, by zapewniał odpowiednie podtrzymanie, a równocześnie miska dawała się łatwo zapiąć i odpiąć. Po wielu próbach udało mi się znaleźć odpowiedni kompromis. Teraz, kiedy jest w stałej produkcji, stanik dla matek karmiących jest równie popularny co inne moje produkty. Panie doceniają jego wygodę i kolorowy wzór, który jest taki inny od zwykłych prostych biustonoszy dla karmiących.

Na razie mam w ofercie tylko dwa wzory biustonoszy dla karmiących, jeden bardziej cielisty i drugi bardziej kolorowy, dzięki którym panie zawsze mają pod ręką bieliznę pod ubrania w różnych barwach. Planuję jednak dołożyć do tego kolejne wzory i kolory, kiedy tylko uda mi się bardziej udoskonalić obecny krój.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.