Moja córka chodzi do szkoły plastycznej. W związku z tym często muszę kupować różne materiały plastyczne, które będą jej potrzebne w szkole na zajęciach. Ostatnio dostałam wiadomość na dzienniku elektronicznym od nauczycielki plastyki, aby dzieci na następne zajęcia przyniosły papier samoprzylepny, gdyż będą robiły wyklejanki z jego użyciem. Musiałam udać się do sklepu i go zakupić dla córki.

Jakie są dobre papiery samoprzylepne?

papier samoprzylepnyZależało mi na tym, aby kupić papier samoprzylepny wysokiej jakości. Nauczycielka napisała, że papier będzie wykorzystany do obklejania przedmiotów z różnych tworzyw takich jak szkło, plastik czy drewno. Musiałam więc zakupić taki papier samoprzylepny, który będzie odpowiednio mocny, aby przykleić się do różnych,, chropowatych i gładkich faktur. Aby zakupić taki papier papier samoprzylepny udałam się do sklepu papierniczego, gdzie był duży wybór takich papierów. Papiery te były odpowiednio mocne i miały grupą warstwę samoprzylepną. Sprzedawca zapewniał mnie, że bez problemu chwyci ona różne tektury. Papiery samoprzylepne dostępne były w wielu wariantach kolorystycznych. Wybrałam dla córki papiery w różnych kolorach oraz o różnej strukturze. Jedne były wykonane z szorstkiego papieru inne z gładkiego. Każdy z tych papierów dawał inny efekt po przyklejeniu. Po szorstkim papierze samoprzylepnym dodatkowo można było pisać i rysować.

Udało mi się dostać te papiery w bardzo przystępnej, niskiej cenie. W dodatku w sklepie papierniczym był bardzo duży wybór takich papierów. Można je było zakupić w postaci pojedynczych kartek jak i całych bloków z papierem samoprzylepnym. Dostępne były również w różnych formatach od a5 do a3. Dzięki czemu, bez problemu dostałam takie papiery, jakich potrzebowała do szkoły moja córka.

 

Related Posts