Niedawno kupiłam swoje pierwsze mieszkanie. Kupiłam je z rynku wtórnego i dzięki temu było mnie stać na to by mieć dwa pokoje. Bo jeśli chodzi o mieszkanie w stanie deweloperskim to bym mogła pozwolić sobie tylko na kawalerkę.

Zakup lakieru do pomalowania drewnianej podłogi

lakier bonaMieszkanie, które sobie kupiłam było w pełni urządzone i tak naprawdę wiele rzeczy zostawiłam po poprzednich właścicielach. Bo skoro były to rzeczy dobre to nie widziałam powodu żeby coś wyrzucać. Trochę czasu zastanawiałam się nad podłogą. Był to drewniany parkiet, który mógłby wytrzymać jeszcze wiele lat tylko trzeba było by go odnowić. Moja koleżanka z pracy ma też parkiet i powiedziała mi, że od lat stosuje lakier bona, który jej zdaniem jest bardzo dobry. On szybko wysechł a do tego ma wysoką klasę ścieralności. Także w sumie parkiet pomalowany nim jest praktycznie nie do zniszczenia. stwierdziłam, że koleżanka na pewno się na tym zna. Dlatego też zostawiłam podłogi i kupiłam ten lakier. Zobaczyłam, że jest w sklepie internetowym z materiałami budowlanymi. Był tam w bardzo atrakcyjnej cenie. Bo od razu porównałam ile kosztuje on w sklepie stacjonarnym. Także zamówiłam go online. Brat zadeklarował, że może pomalować nim podłogę. W instrukcji było napisane, że schnie tylko dwanaście godzin. Także na tego typu preparatu jest to bardzo krótko. Brat pomógł mi też przemalować ściany a na koniec pomalował podłogi. Do mieszkania przyszłam na następny dzień gdy już wszystko wyschło.

Muszę przyznać, że dopiero wtedy zniknęły moje wątpliwości co do podłogi bo teraz prezentowała się pięknie. Nie spodziewałam się aż takiego efektu. Gdy ktoś wchodzi teraz do mojego mieszkania to w pierwszej kolejności podziwia podłogę, która robi duże wrażenie. Mam nadzieję, że będzie mi służyła przez wiele lat.

Related Posts