Gdy zaszłam w ciążę zaczęłam żyć jakby zupełnie innym życiem. Zmieniłam zupełnie wszystko. Zaczęłam zajmować się tylko i wyłącznie moją ciążą. Zresztą w ciąży czułam się naprawdę bardzo dobrze. Praktycznie nie miałam żadnych dolegliwości.

Dobrze zrobiona sesja ciążowa

fotograf bydgoszczRozmawiałam często z koleżankami, które są już mamami i starałam się do tego jakoś przygotować. Wszystkie moje koleżanki miały zrobione sesje w ciąży i chciałam ja t mieć taka wyjątkową sesję. Chciałam uchwycić ten szczególny moment życia. I chciałam mieć w ten sposób wspaniałą pamiątkę dla siebie a także dla mojego dziecka. Koleżanki poleciły mi dobrego fotografa. Ich sesję naprawdę bardzo mi się spodobały. Był to profesjonalny fotograf z Bydgoszczy i od razu zadzwoniłam tam. Udało mi się umówić na sesję na przyszły tydzień. Miałam na nią przyjść z mężem bo jednak takie wspólne ujęcia są najlepsze i najbardziej pokazują ten okres oczekiwania. Nie mogłam się już wręcz tego odczekać. wiedziałam bowiem, że idziemy do najlepszego fotografa w mieście. gdy poszliśmy na sesję fotograf był bardzo otwarty i pewnie dlatego też bardzo dobrze się z nim współpracowało. Moim zdaniem nawet w pewnym momencie nie były to już zdjęcia pozowane bo poczuliśmy się na tej sesji bardzo swobodnie a wszystko to ze względu na to, że fotograf zrobił naprawdę dobrą atmosferę. Wiedziałam, że zdjęcia wyjdą bardzo dobrze. Po sesji fotograf pokazał mi kilka jakie zrobił. Jednak musiał je jeszcze trochę obrobić i ostatecznie mam je dostać za kilka dni.

Po tych kilku dniach pojechałam po odbiór zdjęć. Byłam zachwycona tym jak wyszły. Nawet nie spodziewałam się tego, że jesteśmy aż tak bardzo fotogeniczni. Ja uważam nawet, że są to nasze najpiękniejsze zdjęcia i będę chciała żeby wisiały dosłownie wszędzie w naszym mieszkaniu.

 

Related Posts